Zbiórka Jamnik Jacek - głód, przerażenie - zdjęcie główne

Jamnik Jacek - głód, przerażenie

410 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

26 II 2019
Nadal prosimy o wpłaty dla Jacka. Nasz Kosmita Jacek odwiedził stolicę (25.02.19) . Wybrał się do Onkologa Dr Balcerzaka na konsultacje. Przyznaję, ze to wyjątkowy jamnior. Bardzo dzielnie znosi podróż, badania. Doszła kolejna faktura, a jeszcze na tamte nie zebraliśmy . Kochani po prostu bardzo prosimy. Liczy się każda kwota.

11 II 2019
JACEK dziękuje za dotychczasowe wplaty i bardzo, bardzo prosi o dalszą pomoc. Obecnie jest po operacji guza. 

________________________________________________________________

Witajcie,
Jestem JACEK – Jamnik JACEK i mam 15 lat.

Lata trwałem u boku Ukochanego Człowieka. Łowiłem każdy jego gest, a On mój. Niestety mój Człowiek jak i ja robił się coraz starszy, zaczął chorować. Byłem coraz bardziej zaniedbywany. Rodzina mojego Człowieka  czasem coś mi tam dała do jedzenia, ale dla nich plątałem się tylko pod nogami. Było od paru lat coraz gorzej, już nie miałem szczepień, obcinanych pazurków, bywałem głodny, bardzo głodny. Było mi bardzo źle, myślałem że tak być musi. Chciałem się do kogoś przytulić… nie było do kogo. 

Ale byłem w domu, nie znałem innych miejsc, zaczynałem dzień głodem i często kończyłem głodem. Czasem udało mi się coś złapać na spacerze, byłem wyprowadzany już nie przez swojego Człowieka a przez jakiś ludzi którzy do domu Mojego Człowieka przychodzili. Aż któregoś dnia Mój Człowiek zniknął, a jeden z obcych  zabrał mnie do miejsca, które myślałem że jest końcem Świata. Wokoło  słychać było szczekanie , było wiele psów. Ja je rozumiałem, niektóre z nich pytała co to jest Mój Człowiek, bo go nigdy nie miały. Inne rozpaczliwie  wczepiając noc między pręty, patrzyły na przechodzących Ludzi i bezgłośnie , wzrokiem pytały „Zabierzesz mnie?”. Jeszcze inne rozpaczliwym szczekiem pytały DLACZEGO?. Byłem przerażony, skulony, trzęsący się, rozpaczający czekałem na Swój Koniec, za chwilę gdy dołączę do Swojego Człowieka tam gdzie nie ma bólu, rozpaczy, nienawiści…

Stał się cud, przyjechał po mnie Pan, który zabrał mnie daleko od Śląska do Fundacji SOS dla Jamników. Poznałem tu innych, poznałem tez koleżankę z tej Fundacji i powiedziała że jest spoko. Mam cieplutko, mam swoją porcję miziania, mam dobre jedzenie. Zabrali mnie do Weta, miałem już pierwsze badania. Ale jest ciepło, nie jestm głodny. Mam wielką nadzieję, ze dojdę do siebie i jeszcze mnie ktoś pokocha. Mam nadzieję że mi w tym pomożecie. JACEK – Jamnik JACEK.Podjeliśmy sie komplekowych badań Jacka. Rozpoczeła sie walka ze spastycznością ciała, z guzem. Niesamowita wprost wola życia i mocne serce jak na to co przeżył, dodaje nam i Jackowi sił.

I TO JESZCZE NIE WSZYSTKO :( Tym, na czym należy się teraz skupić, jest dalsze odwracanie dzieła zniszczenia, jakie zafundował los JACKOWI

Zwracamy się do Państwa o szeroko zakrojoną pomoc. Przed nami. Diagnostyka, która pokaże obraz zniszczenia, stanu zdrowia JACKA. Ale musimy dać radę. Wierze że i tym razem nas wspomożecie.

Komentarze


  • Rafał Maksymowicz - awatar

    Rafał Maksymowicz

    21.04.19
    21.04.19

    Oby ten Psiuniek odzyskał zdrowie i nowy dom.

410 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Rafał Maksymowicz - awatar
Rafał Maksymowicz
100
Grazyna Siminska - awatar
Grazyna Siminska
20
AdaG - awatar
AdaG
50
Grazyna Siminska - awatar
Grazyna Siminska
50
Grazyna - awatar
Grazyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata C. - awatar
Małgorzata C.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij