Zbiórka Pokonajmy Wspólnie Mięsaka - miniaturka zdjęcia

Pokonajmy Wspólnie Mięsaka

Pokonajmy Wspólnie Mięsaka

250 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Dominika Piekarska - awatar

Dominika Piekarska

Organizator zbiórki

Jestem Jarek mam 41 lat i zbieram na leczenie

Nazywam się Jarek Piekarski od czereca 2015 roku choruje na chrzestniakomięsaka odróżnicowanego G3 ( przykręgowego th6-th9 )

Kiedy żyjesz swoim tokiem masz pracę, fajną żonę i cudne zdrowe dzieci, małe i duże problemy jak każdy, masz dużo planów i marzeń na życie, i tak przemija dzień za dniem... I taka cisza i spokój tej normalności... Ale każdy z was wie że ten spokój nie trwa długo...bo w życiu nie ma lekko... czasami kwaśny ma smak... ja niby stałem się wybrankiem Boga tak powiedzieli lekarze, bo tylko 1 na 15 000 000 ludzi rocznie choruje na ten nowotwór...no cóż... pogodziłem się z diagnozą i postanowiłem walczyć... poznać to nowe doświadczenie na ile się da... do teraz radziłem sobie świetnie finansowo, ale niestety z czasem potrzeby osoby chorej stają się coraz większe, większe dawki leków częstsze konsultacje itd. to wszystko doprowadza moją rodzinę do ruiny... nigdy nie żyliśmy bogato  ( zwykły urlop nad morzem był szczytem marzeń i wyzwaniem do realizacji ) no cóż to wszystko muszę przyjmować z pokorą co przynosi mi los... nikt nie jest gotowy na takie wyzwania... kto nie za zna tak strasznej choroby nie zrozumie jak cenne jest życie, którego tak często nie cenimy... Ja nie chce urlopu, mieszkania i wszystkiego na co mógłbym zapracować. Ja tylko chcę pojechać do lekarza, kupić niezbędne leki i żyć...
Niestety bez Twojej pomocy jest to wszystko nie możliwe...

"Dostając od losu cytrynę, spragniony...zrobisz lemoniadę,
 Dostając od losu raka, zaczynasz wojnę o pragnienie życia"

Jarek z rodziną

Zdjęcie opisu zbiórki Pokonajmy Wspólnie Mięsaka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Dominika Piekarska - awatar

    Dominika Piekarska

    07.11.18
    07.11.18

    To już trzy i pół roku odkąd pamiętam jak padły z ust lekarzy słowa: chrzęstniakomięsak odróżnicowany G3 !!! Był strach, milion myśli i pytań... 2 ciężkie operacje 23- 72 godzinne chemię i 20 naświetlań... Teraz już minął rok i po przeżutach nie ma śladu... Jest jeszcze niepełnosprawność po operacji, ale to pikuś... Żyje i to dzięki Wam... Dziękuję Mam nadzieję że już nigdy ten czas nie wróci...

250 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Dominika Piekarska - awatar

Dominika Piekarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Tomek - awatar
Tomek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij