Pokonajmy Wspólnie Mięsaka

250 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Dominika Piekarska - awatar

Dominika Piekarska

Organizator zbiórki

Jestem Jarek mam 41 lat i zbieram na leczenie

Nazywam się Jarek Piekarski od czereca 2015 roku choruje na chrzestniakomięsaka odróżnicowanego G3 ( przykręgowego th6-th9 )

Kiedy żyjesz swoim tokiem masz pracę, fajną żonę i cudne zdrowe dzieci, małe i duże problemy jak każdy, masz dużo planów i marzeń na życie, i tak przemija dzień za dniem... I taka cisza i spokój tej normalności... Ale każdy z was wie że ten spokój nie trwa długo...bo w życiu nie ma lekko... czasami kwaśny ma smak... ja niby stałem się wybrankiem Boga tak powiedzieli lekarze, bo tylko 1 na 15 000 000 ludzi rocznie choruje na ten nowotwór...no cóż... pogodziłem się z diagnozą i postanowiłem walczyć... poznać to nowe doświadczenie na ile się da... do teraz radziłem sobie świetnie finansowo, ale niestety z czasem potrzeby osoby chorej stają się coraz większe, większe dawki leków częstsze konsultacje itd. to wszystko doprowadza moją rodzinę do ruiny... nigdy nie żyliśmy bogato  ( zwykły urlop nad morzem był szczytem marzeń i wyzwaniem do realizacji ) no cóż to wszystko muszę przyjmować z pokorą co przynosi mi los... nikt nie jest gotowy na takie wyzwania... kto nie za zna tak strasznej choroby nie zrozumie jak cenne jest życie, którego tak często nie cenimy... Ja nie chce urlopu, mieszkania i wszystkiego na co mógłbym zapracować. Ja tylko chcę pojechać do lekarza, kupić niezbędne leki i żyć...
Niestety bez Twojej pomocy jest to wszystko nie możliwe...

"Dostając od losu cytrynę, spragniony...zrobisz lemoniadę,
 Dostając od losu raka, zaczynasz wojnę o pragnienie życia"

Jarek z rodziną

Zdjęcie opisu zbiórki Pokonajmy Wspólnie Mięsaka

Aktualizacje


 • Dominika Piekarska - awatar

  Dominika Piekarska

  07.11.2018
  07.11.2018

  To już trzy i pół roku odkąd pamiętam jak padły z ust lekarzy słowa: chrzęstniakomięsak odróżnicowany G3 !!!
  Był strach, milion myśli i pytań... 2 ciężkie operacje 23- 72 godzinne chemię i 20 naświetlań...
  Teraz już minął rok i po przeżutach nie ma śladu... Jest jeszcze niepełnosprawność po operacji, ale to pikuś...
  Żyje i to dzięki Wam... Dziękuję
  Mam nadzieję że już nigdy ten czas nie wróci...

250 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Dominika Piekarska - awatar

Dominika Piekarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Tomek - awatar
Tomek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij