Zbiórka Jasmin odeszła [*] - zdjęcie główne

Jasmin odeszła [*]

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Jasminka po wypadku i amputacji łapki :'(

Kocie serduszko, które pomimo walki przestało bić... Pozostał dług

  Nerki, wątroba... wszystko z dnia na dzień przestawało funkcjonować :( Pomoc przyszła zbyt późno.. Spóźniliśmy się :( 

Zacznijmy od początku

Z samego rana dostajemy telefon, że pod Chełmem znaleziono kotkę po wypadku- ma paskudne, otwarte złamanie tylnej łapki. Kotka pilnie potrzebuje specjalistycznej pomocy weterynarza! Na miejscu nie ma kto jej pomóc- jedyne wyjście to eutanazja. Pomimo braku funduszy bierzemy "pod swoje skrzydła" Jasminkę i trafia do Lublina, do kliniki. Tutaj, niestety z powodu dużego odwodnienia nie udaje się jej pobrać krwi.  Podejmujemy walkę- koteczka zostaje podłączona do kroplówek i  czekamy na lepsze jutro... Po dobie nawadniania okazuje się, że Jasminka ma cukrzycę oraz mocznicę...  Walczyła dzielnie przez 5 dni... Niestety serduszko nie wytrzymło - Jasminka odeszła :( 

 Jasmin odeszła.... :((( 


Komentarze


 • Łucja&Zosia - awatar

  Łucja&Zosia

  07.11.2017
  07.11.2017

  Biegaj za tęczowym mostem Maleńka ...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2017
  04.11.2017

  Szkoda kociaka ale dziękuję że pomogliscie!

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Łucja&Zosia - awatar
Łucja&Zosia
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Rumiński - awatar
Marcin Rumiński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta Wieszczycka - awatar
Marta Wieszczycka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij