Zbiórka Jasmin odeszła [*] - zdjęcie główne

Jasmin odeszła [*]

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Jasminka po wypadku i amputacji łapki :'(

Kocie serduszko, które pomimo walki przestało bić... Pozostał dług

  Nerki, wątroba... wszystko z dnia na dzień przestawało funkcjonować :( Pomoc przyszła zbyt późno.. Spóźniliśmy się :( 

Zacznijmy od początku

Z samego rana dostajemy telefon, że pod Chełmem znaleziono kotkę po wypadku- ma paskudne, otwarte złamanie tylnej łapki. Kotka pilnie potrzebuje specjalistycznej pomocy weterynarza! Na miejscu nie ma kto jej pomóc- jedyne wyjście to eutanazja. Pomimo braku funduszy bierzemy "pod swoje skrzydła" Jasminkę i trafia do Lublina, do kliniki. Tutaj, niestety z powodu dużego odwodnienia nie udaje się jej pobrać krwi.  Podejmujemy walkę- koteczka zostaje podłączona do kroplówek i  czekamy na lepsze jutro... Po dobie nawadniania okazuje się, że Jasminka ma cukrzycę oraz mocznicę...  Walczyła dzielnie przez 5 dni... Niestety serduszko nie wytrzymło - Jasminka odeszła :( 

 Jasmin odeszła.... :((( 


Komentarze


 • Łucja&Zosia - awatar

  Łucja&Zosia

  07.11.17
  07.11.17

  Biegaj za tęczowym mostem Maleńka ...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.17
  04.11.17

  Szkoda kociaka ale dziękuję że pomogliscie!

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Łucja&Zosia - awatar
Łucja&Zosia
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Rumiński - awatar
Marcin Rumiński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta Wieszczycka - awatar
Marta Wieszczycka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij