Zbiórka Misia zbiera na transfuzję! - zdjęcie główne

Misia zbiera na transfuzję!

1 426 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Nasza jednooczka Misia walczy o życie!

To niespełna roczna, urocza i, wydawało się, zdrowa kotka. Trafiła do nas ze schroniska. Czekała na adopcję w domu tymczasowym. Nagle stan Misi pogorszył się strasznie :( Przestała jeść, chodzić, zrobiła się zupełnie blada i zupełnie słaba :(

Natychmiast trafiła do lecznicy, gdzie okazało się, że Jej krew jest jak woda :( Hematokryt spadł do poziomu 7 jednostek. Szpik przestał regenerować krwinki.

By dotrwać diagnozy, przeżyć do następnego dnia, Misi niezbędna była transfuzja krwi, na którą bardzo dobrze zareagowała. Zyskała czas, w którym lekarze będą szukać przyczyny stanu w jakim się znalazła. Badań będzie mnóstwo, postawienie diagnozy nie jest łatwe.

Dzisiaj okaże się czy szpik ruszył. Jeśli tak, to będzie pocieszająca wiadomość. Wówczas leczenie i diagnostykę będzie kontynuował internista. Jeżeli jednak szpik nie zacznie regenerować krwinek, przed tą słodką koteńką biopsja szpiku i dalsze postępowanie u specjalisty onkologa.

Jakkolwiek będzie, zrobimy wszystko by uratować Misię!!!

Przeszła już tak wiele - straciła oczko, dzieciństwo spędziła w schroniskowej klatce... Teraz miało być już tylko dobrze. I musi być!!!

Bardzo, bardzo prosimy Was o wsparcie dla naszej Misi, ponieważ sami nie udźwigniemy wysokich kosztów transfuzji oraz skomplikowanej i bardzo zaawansowanej diagnostyki.

Tylko dzięki Wam możemy nieść pomoc!

Wiemy, że Misia może na Was liczyć, bo nigdy nie zawiedliście ślepaczka w potrzebie!!!

Dziękujemy całym sercem i z całych sił!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy też o kciuki i ciepłe myśli dla Misieńki !

Fundacja Ja Pacze Sercem

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ivonnett.j - awatar

  Ivonnett.j

  24.01.2017
  24.01.2017

  Niech Kocia zdrowieje :(

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  24.01.2017
  24.01.2017

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.01.2017
  24.01.2017

  Powodzenia kochana KociMordko! Mocno trzymam za Ciebie kciuki!

1 426 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Joanna Jucha - awatar
Joanna Jucha
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra Szczerban - awatar
Aleksandra Szczerban
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij