Zbiórka Jesienne niebo nad kocią głową - zdjęcie główne

Jesienne niebo nad kocią głową

10 970 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 150 osób

Kochani,

dzięki waszej pomocy jakoś przeturlaliśmy się przez lato.

Przed nami jesień.

It’s raining cats...Thanks to your help we have managed to survive the summer but autumn is right around the corner.

Jest ciężko. Pomimo tego, że nie przyjmujemy praktycznie kotów, my pod opieką ciągle ok. 200 kotów. 

We are already exhausted. Despite that weeks ago we stopped admissions of new cats, we still take care of over 200 of them.

Szpitalik w lecznicy jest pełny kotów, którym nie odmówiliśmy. 

To koty nieadopcyjne, a jednocześnie "drogie". Jeśli tylko da się im pomóc prowadzić normalne życie bez bólu - działamy. Zwykle są to sanacje, usuwanie ropni, leczenie infekcji. 

Koty w ogóle ukrywają instynktownie swoje źle samopoczucie, a te wolnożyjące w dwójnasób. Ich cierpienie jest często niezauważalne, lekceważone...

Drugim ogromnym źródłem naszych wydatków w ostatnim czasie jest leczenie kociaków z infekcjami wirusowymi. Zmagamy się z dwoma parszywymi wirusami: caliciwirozą i panleulopenią. 

Wspieranie kociej odporności, antybiotyki, hospitalizacje... To wszystko kosztuje. 

Do tego dochodzą tak zwane rzeczy nagle a niespodziewane: nocne i weekendowe wycieczki do kliniki całodobowej, zwierzaki z wypadków.

I wreszcie dochodzą koszty stałe: nudne, ale prawdziwe. W końcu wszystkie te zwierzaki chcą jeść, a potem korzystać z kuwet (i cieszymy się, jak korzystają :D)

Konkretnie na ten moment mamy do spłaty zaległe faktury na 12 000 zł i aktualne na ok. 10 000. Jak tylko się pojawią, wrzucimy w treść zbiórki!


Nowości jak zwykle na facebook.com/kotyspodbloku

Część faktur, które już spłynęły:

The local vet clinic is now full of cats we had no choice but to help.

These are the animals that have almost zero chance to be adopted. At the same time, their treatment is expensive as heck. We do everything we can to help them survive and live without pain. The most common problems are rotten teeth, kidney failure, abscesses and all kinds of infections. Cats, especially the stray ones, tend to instinctively hide their malaise. Their suffering is often invisible and ignored.Kittens with viral infections are the second biggest cause of our debt. We struggle with two deadly viruses: panleukopenia and calicivirus. Antibiotics, boosting of their immune system, long nights at the clinic...

Money, money, money...Next, we have emergencies such as traffic accidents victims, kittens in danger etc. Last but not least there are the fixed costs, boring but very real. All these animals need to eat and use their litter boxes (and we are happy when they do! ). To be clear, we need money. A lot of money. At the moment our overdue debt is PLN 12.000 and the current one is about PLN 10.000. As soon as we get the invoices, we will post them right here. 

Thank you for your help.

Follow us at facebook.com/kotyspodbloku


Komentarze


 • Anna Nicka - awatar

  Anna Nicka

  09.11.2021
  09.11.2021

  Grażynka się dzieli:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.10.2021
  28.10.2021

  jak zwykle Flufi pozdrawia

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  27.10.2021
  27.10.2021

  Oby ta jesień była słoneczna dla KSB 😻

 • Kamila A. - awatar

  Kamila A.

  15.10.2021
  15.10.2021

  Powodzenia

 • Agnieszka Erdmann - awatar

  Agnieszka Erdmann

  13.10.2021
  13.10.2021

  Warto pomagać ❤️😻🐾

10 970 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 150 osób

Wpłaty: 150

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Skarbek - awatar
Marcin Skarbek
100
Feli & Fridu - awatar
Feli & Fridu
50
ślubna zbiórka Agi i Kwika - awatar
ślubna zbiórka Agi i Kwika
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
20
Ewel - awatar
Ewel
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij