Zbiórka JestesmyBEZwody - zdjęcie główne

JestesmyBEZwody

4 820 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób

Nie prosiłabym o pomoc gdybym mogla sobie poradzić sama.
Od prawie 5 lat prowadzę życie na dwa światy.
Miejskie i wiejskie. W mieście pracuje. Na wsi pomagam. Pomagam psom, których inny oszukał, wykorzystał przez co straciły zaufanie do człowieka.
Misja OSTOJA to moje życie.  Nie proszę o pomoc gdy ogarniam.
Założyłam Fundacje i jestem Fundatorem. Jestem odpowiedzialna za wszystko co oswajam...
Wszystko co używam dla siebie finansuje sama. Niestety zajechałam swoje auto godząc te dwa światy w jakich żyje i jestem na etapie zmiany i niestety nie stać mnie aby na juz zorganizować 3000 zł na zakup pompy i zestawu hydroforowego - TO DZIŚ  właśnie padło i nie mamy wody. 

Osiedlając się z OSTOJĄ, którą kupiłam z mamą za swoje pieniądze (tzn z kredytu, ale spłacamy go same) myślałam wyłącznie o komforcie psów aby nikomu w sąsiedztwie nie przeszkadzać by nie być intruzam w społeczności w jakiej przyjdzie nam mieszkać. Po 1.5 roku moje marzenie się spełniło - kupiłyśmy siedlisko z dala od cywilizacji.
Z dala od cywilizacji oznacza także:
- bez wody 

-bez kanalizacji

- bez prądu

Dzień kiedy w starą studnie zamontowalismy pompę i ze studni do domu podłączyliśmy wodę TO BYŁ TEN DZIEŃ kiedy nasza Leśniczówka ożyła. Nie macie pojęcia i ja też nie miałam co to jest żyć bez wody. Dom bez wody, bez kibelka gdzie instalacja elektryczna wybucha jak podłączycie czajnik by ugotować wodę bo kuchni tez nie ma.

Dziś to są juz nasze wspomnienia.

Mama w tym roku wychodziła w Gminie, że za rok...dwa podłączą nas do wodociągu. Każde lato to dla nas stres. Woda to życie.

Dziś mamy listopad i mimo iż poziom wody w studni jest zadowalający to z dymem poszła pompa i cały zestaw hydroforu.

Dlaczego?

Tego nie wiemy.

Od jutra zaczynamy bitwę o powrót wody w kran.

Uwierzcie - przy 30 zwierzakach noszenie wody w konewce czy z butelek nie jest fajne. Nie jest fajne noszenie wody w wiaderku ze stawu do kibelka. Nie jest fajne mycie naczyń w deszczówce  (na szczęście mamy baniak z deszczówką).

Takie pare dni przed nami.

Jeśli urzekła Cię moja historia - pomóż nam z przywróceniem wody na OSTOI.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2018
  07.11.2018

  Uwielbiam Ostoję ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2018
  07.11.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.11.2018
  06.11.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.11.2018
  06.11.2018

  Powodzenia 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.11.2018
  06.11.2018

  Powodzenia :)

4 820 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób

Wpłaty: 107

Beata - awatar
Beata
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Samcia - awatar
Samcia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Spałek - awatar
Aleksandra Spałek
50
Aga Zawadzka - awatar
Aga Zawadzka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata Grabowska - awatar
Agata Grabowska
20
anna - awatar
anna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij