Zbiórka Prawa ręka - zdjęcie główne

Prawa ręka

160 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Magdalena Szychowiak - awatar

Magdalena Szychowiak

Organizator zbiórki

Moi drodzy od pawie 15 lat wychowuje niepełnosprawnego syna,który urodził się jako wcześniak z licznymi chorobami,które do dziś bardzo utrudniają mu życie.

   Największym problemem jest spektrum autyzmu i upośledzenie umysłowe,które wprowadzają ogromne ograniczenia.Syn nie może jeździć komunikacją publiczną ze względu na nie akceptację obcych osób,zapachów i dźwięków.

   Codziennie dowożę syna do szkoły w jedną stronę 5km. i na rehabilitację ok 6 km.Niestety nasz jedyny  środek transportu 15 letnie auto odmawia posłuszeństwa i wymaga dużego remontu.Wstępny kosztorys to ok.3500.

Nie stać mnie na wyłożenie takiej kwoty a brak samochodu będzie równoznaczny z brakiem 

edukacji i rehabilitacji dla mojego syna. Dlatego ośmieliłam się prosić Państwa o pomoc,nawet

najmniejszą.Każda złotówka przybliży nas do zapewnienia ciągłości edukacji,leczenia i rehabilitacji,mojego syna Jonatana.

    Jeżeli chcecie Państwo bliżej poznać mojego syna,zapraszam na stronę syna w fundacji.

www.fundacjasercadlamaluszka.pl/szukaj-podopiecznego/jonatan Szychowiak,strona1

Za wszelką pomoc gorąco dziękuje.Jeśli nie możecie pomóc proszę Was udostępnijcie.

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ JONIE 1%

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Żaneta - awatar

  Żaneta

  23.02.2017
  23.02.2017

  Powodzenia, wiem co to znaczy być bez auta...

  • Magdalena Szychowiak - awatar

   Magdalena Szychowiak - Organizator zbiórki

   24.02.2017
   24.02.2017

   Dziękuje bardzo...

 • Ciocia Paulina - awatar

  Ciocia Paulina

  22.02.2017
  22.02.2017

  :-*

160 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Magdalena Szychowiak - awatar

Magdalena Szychowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Fufu - awatar
Fufu
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena Szychowiak - awatar
Magdalena Szychowiak
4
Żaneta - awatar
Żaneta
5
Andżelina Wrona - awatar
Andżelina Wrona
20
Ciocia Paulina - awatar
Ciocia Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij