Zbiórka Pomóż uratować łapę Julka! - zdjęcie główne

Pomóż uratować łapę Julka!

464 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 14 osoby

Zacznijmy od początku

Julek trafił pod naszą opiekę w połowie lutego tego roku jako około 4 miesięczne psie dziecko. Zaniedbany, zapchlony i zarobaczony. Zaopiekowaliśmy się nim i znaleźliśmy dom. Wtedy nic jeszcze nie wskazywało, że porzucenie go to niejedyne nieszczęście jakie Julka spotka.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Kość nie rośnie...

W tej chwili psiak ma około 8-9 miesięcy nabrał ciałka, podrósł i waży około 30 kg. A teraz wróćmy do słowa „podrósł”, niestety jedna z kości w tylnej lewej łapie nie rośnie..  

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Bez operacji, Julek cierpi!

Kość piszczelowa, bo właśnie ona przestała rosnąć spowodowała, że kość podudzia jest już wygięta w literę „S”... Silna deformacja spowodowała że Julek nie może chodzić na łapę, jego masa nie ułatwia sprawy. Nie da się określić czy jest to kwestia genów czy urazu, nie znamy przeszłości psiaka.  

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Operacja jest skomplikowana i kosztowna

Jedyne rozwiązanie to operacja. Bardzo kosztowna – 2000 zł! Wstępnie ma polegać na wydłużeniu i odrotowaniu kości. Kość może być cięta nawet w kilku miejscach plus założenie śrub! Niestety może się okazać, że na jednej operacji się nie skończy.... Wszystko zależy od tego co lekarze weterynarii zastaną po otwarciu łapy.  

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Prosimy o pomoc dla Julka!

Kwota bagatelna dla właścicieli. Jako, że Julek jest naszym byłym podopiecznym zobligowaliśmy się do pomocy w uzbieraniu na operację.

Prosimy pomóżcie Julkowi, bez operacji może stracić łapę! Wyobraźcie sobie jaki ból teraz odczuwa!

Mamy czas do 15 lipca, na ten dzień umówiona jest operacja Julka!

Błagamy pomóżcie!

Komentarze


  • Monika - awatar

    Monika

    05.07.16
    05.07.16

    ... kto bardziej niż zwierze okaże Nam bezgraniczną wdzięczność i miłość ... pies kocha Nas za to, że jesteśmy a nie ile możemy dać

464 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 14 osoby

Wpłaty: 14

Barbara - awatar
Barbara
100
Jan - awatar
Jan
20
Joanna - awatar
Joanna
30
Paulina - awatar
Paulina
10
Joanna - awatar
Joanna
50
Weronika - awatar
Weronika
10
Michał - awatar
Michał
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Marcin - awatar
Marcin
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij