Zbiórka Pomóż uratować łapę Julka! - zdjęcie główne

Pomóż uratować łapę Julka!

464 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Zacznijmy od początku

Julek trafił pod naszą opiekę w połowie lutego tego roku jako około 4 miesięczne psie dziecko. Zaniedbany, zapchlony i zarobaczony. Zaopiekowaliśmy się nim i znaleźliśmy dom. Wtedy nic jeszcze nie wskazywało, że porzucenie go to niejedyne nieszczęście jakie Julka spotka.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Kość nie rośnie...

W tej chwili psiak ma około 8-9 miesięcy nabrał ciałka, podrósł i waży około 30 kg. A teraz wróćmy do słowa „podrósł”, niestety jedna z kości w tylnej lewej łapie nie rośnie..  

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Bez operacji, Julek cierpi!

Kość piszczelowa, bo właśnie ona przestała rosnąć spowodowała, że kość podudzia jest już wygięta w literę „S”... Silna deformacja spowodowała że Julek nie może chodzić na łapę, jego masa nie ułatwia sprawy. Nie da się określić czy jest to kwestia genów czy urazu, nie znamy przeszłości psiaka.  

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Operacja jest skomplikowana i kosztowna

Jedyne rozwiązanie to operacja. Bardzo kosztowna – 2000 zł! Wstępnie ma polegać na wydłużeniu i odrotowaniu kości. Kość może być cięta nawet w kilku miejscach plus założenie śrub! Niestety może się okazać, że na jednej operacji się nie skończy.... Wszystko zależy od tego co lekarze weterynarii zastaną po otwarciu łapy.  

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż uratować łapę Julka!

Prosimy o pomoc dla Julka!

Kwota bagatelna dla właścicieli. Jako, że Julek jest naszym byłym podopiecznym zobligowaliśmy się do pomocy w uzbieraniu na operację.

Prosimy pomóżcie Julkowi, bez operacji może stracić łapę! Wyobraźcie sobie jaki ból teraz odczuwa!

Mamy czas do 15 lipca, na ten dzień umówiona jest operacja Julka!

Błagamy pomóżcie!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Monika - awatar

    Monika

    05.07.2016
    05.07.2016

    ... kto bardziej niż zwierze okaże Nam bezgraniczną wdzięczność i miłość ... pies kocha Nas za to, że jesteśmy a nie ile możemy dać

464 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Barbara - awatar
Barbara
100
Jan - awatar
Jan
20
Joanna - awatar
Joanna
30
Paulina - awatar
Paulina
10
Joanna - awatar
Joanna
50
Weronika - awatar
Weronika
10
Michał - awatar
Michał
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Marcin - awatar
Marcin
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij