Zbiórka Pomóżcie nam opuścić schronisko! - zdjęcie główne

Pomóżcie nam opuścić schronisko!

1 526 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Ola Ziółko - awatar

Ola Ziółko

Organizator zbiórki

Bardzo prosimy o pomoc dla kolejnych 5 psów - Dagny, Pyłka, Szarady i dwóch niespodzianek. Wszystkie znajdują się w schronisku w Radysach. Majà szansę na lepsze jutro ale potrzebujemy pomocy finansowej na transport, weterynarza i karmę. 

W ich oczach widać smutek i tęsknotę.. Za człowiekiem, za pieszczotami. W schronisku tego nie zaznają .. Pomóżcie nam pomagać.

Nie pozwólmy na tą.. są święta czas dawania.. 

O Pieskach w schronisku piszą tak :

DAGNA - z oczu patrzy jej dobrze. Z duszy też:-). Spokojna, zrównoważona suka, jakby trochę pomimo rozgardiaszu i harmidru dookoła. Ciekawa tego, co wokół, ale sprawiała wrażenie, że to człowiek jest najważniejszy. Bardzo miła, ładnie nawiązała z nami znajomość. Nie ma zahamowań przed bliskim kontaktem z człowiekiem i sprawia wrażenie psa, który szybko się zaprzyjaźni. Czeka na kogoś, kto do tej przyjaźni ją zaprosi.
Dagna ma ok. 3-4 lat.

SZARADA - jest bardzo, wręcz niesamowicie ukierunkowana na człowieka. Bardzo nieszczęśliwa za kratami, cały czas kombinowała, jak się przez nie wydostać do nas. Jest młodziutką suczką, po dziecięcemu nie rozumie, dlaczego musi być izolowana od ludzi i w ogóle od świata, skoro ona sama pełna jest najszczerszych, dobrych chęci. I jak tu wytłumaczyć takiemu psu, że świat nie odwzajemnia jej uczuć? Bardzo sympatyczna, wychowana z człowiekiem, nieustannie szuka interakcji. Jakby mogła, wlazłaby na kolana i zalizała. Tylko kogo...., przecież nie ma kogo.
Szarada ma ok. 1,5 roku. 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2018
  12.12.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.12.2018
  11.12.2018

  Dziękuję ludziom, którzy widzą coś więcej, niż tylko czubek własnego nosa.

1 526 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Ola Ziółko - awatar

Ola Ziółko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Kinga Belotti - awatar
Kinga Belotti
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kinga Belotti - awatar
Kinga Belotti
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Abia - awatar
Abia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij