Zbiórka Skrzydlata niepełnosprawność - zdjęcie główne

Skrzydlata niepełnosprawność

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Natalia Adamus - awatar

Natalia Adamus

Organizator zbiórki

Hej mam na imię Natalia i chciała bym spełnić choć jedno z marzeń mojego męża Grzegorza.

Może pokrótce opiszę historię.

Mój mąż Grześ ma 30 lat i od dziecka fascynowało go wszystko co lata. Nie daleko jego domu rodzinnego często latem, przyjeżdżali wojskowi którzy skakali na spadochronach z helikopterów, bardzo był nimi zachwycony kilka razy udało mu się porozmawiać z nimi, pomóc zwinąć spadochron i nie tylko. Jak dla dzieciaka była to ogromne przeżycie. Nad domem często również latali na paralotni, motolotni ludzie którym według mojego męża nie wystarcza chodzenie po ziemi. Pasja jego wraz z wiekiem rozwijała się i zainteresowanie sportem bardzo się poszerzyło. Dodam, iż Grzegorz  choruje na przykurcz ścięgna Achillesa w lewej nodze, co niestety nie ułatwia mu życia a tym bardziej nauki paralotniarstwa. Bo właśnie ten sport go najbardziej wciągnął. Zainteresowanie przerodziło się w pasję i chęć osiągnięcia czegoś więcej. Pierwsze loty odbywały  się w tandemie i umocniły jego decyzje i chęci latania. Pierwsze skrzydło opanował do perfekcji jednak jego stan nie pozwalał na latanie na nim, więc służyło bardziej do nauki obchodzenia się z paralotnią,później małymi krokami udało się skompletować sprzęt. Pasją którą tak kocha postanowił podzielić się z innymi i stworzył stronę internetową paralotniowy.com gromadzi ona pasjonatów i ludzi związanych z tym sportem. W 2015 roku postanowił iść do przodu i zrobić kurs  I etap  na Górze Żar.Było ciężko i taryfa ulgowa nie była brana pod uwagę,ale się udało. Etap II robiony był już na holu w innej szkółce, tam już wysokości pozwoliły mu poczuć się jak człowiek wolny nieograniczony ruchowo.

Do tej pory nie może uwierzyć,że udało się mu zdać egzamin Państwowy i otrzymać licencję pilota paralotni. A jednak :) Tak wielu ludzi nie wierzyło w niego,zamiast wspierać mówiło przykre rzeczy i chcieli odebrać mu motywację. Jednak silna wola i wsparcie najbliższych nie pozwoliło się poddać. Po ukończeniu kursu okazało się,że skrzydło(paralotnia) którą ma Grzegorz nie jest odpowiednia do jego sprawności i niestety ogranicza go. Kiedyś zdradził mi,że marzy o lataniu  we Włoszech gdzie warunki są ponoć bardzo dobre, jednak aby spełnić to marzenie najpierw potrzebny jest zakup innego skrzydła które kosztuje 5000 :( Wiem,że jest to ogromna kwota, ale co się nie robi dla osoby którą się kocha i można sprawić,że spełni się jedno z marzeń i poczuje się wyjątkowo.

Wiem,że jest wiele osób potrzebujących, jednak wierzę jak mój mąż, że marzenia się spełniają i wiara umiera ostatnia, a na świecie jest wielu dobrych ludzi którzy potrafią się dołożyć i wesprzeć choćby niewielką  sumą. Dlatego chciałabym prosić o wsparcie mnie w zbiórce pieniędzy na cel który doda skrzydeł mojemu mężowi.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i wielkie serca :) 


Aktualizacje


  • Natalia Adamus - awatar

    Natalia Adamus

    14.03.2017
    14.03.2017

    Bardzo proszę pomóżcie:)

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Natalia Adamus - awatar

Natalia Adamus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij