Zbiórka Pomoc Kacperkowi w walce z RMS - zdjęcie główne

Pomoc Kacperkowi w walce z RMS

240 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Marlena Drożdżewska - awatar

Marlena Drożdżewska

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc Kacperkowi w walce z RMS

Pomoc Kacperkowi w walce z RMS

Kacperek od lipca 2015 roku walczy ze złośliwym nowotworem RMS IV stopnia z przerzutami do kości i płuc, a w październiku pojawił się kolejny przerzut do głowy. Pierwsze pół roku spędzaliśmy praktycznie w szpitalu z powodu powikłań. Po skończonej chemioterapii IVADO zrobiono rezonans, który wykazał przerzut do głowy. Zmieniono nam chemię na inną.

Po dwóch cyklach zmienionej chemii stwierdzono, że ona działa. Dostaliśmy kolejne 4 cykle aż do tego feralnego dnia 30 kwietnia 2016. Kacperek zaczął ciągle spać. Nie zrobiono nic. W końcu w piątek 1 kwietnia zrobiono rezonans, który pokazał że chemia która działała przestała działać. Guz urósł oraz pojawiły się nowe.Szpital rozłożył ręce.

Od 5 kwietnia jesteśmy pod Domowym Hospicjum. Nie poddajemy się i walczymy dalej. Pojawiło się światełko w tunelu dla Kacperka. Zastosowaliśmy niekonwencjonalną metodę leczenia, ale miesięczna kwota leczenia Kacperka to 7,5 tyś zł. Niestety nie stać nas na to i dlatego prosimy o pomoc w zbiórce pieniążków na leczenie naszego Kacperka.

Dziękujemy za każdą pomoc!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc Kacperkowi w walce z RMSZdjęcie opisu zbiórki Pomoc Kacperkowi w walce z RMS

Komentarze


 • RF - awatar

  RF

  04.05.2016
  04.05.2016

  Proszę nie tracić nadziei!

  • Marlena Drożdżewska - awatar

   Marlena Drożdżewska - Organizator zbiórki

   04.05.2016
   04.05.2016

   Dziękujemy z całego serca za wsparcie

240 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Marlena Drożdżewska - awatar

Marlena Drożdżewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

izabela - awatar
izabela
20
Eugeniusz - awatar
Eugeniusz
100
Hanna - awatar
Hanna
20
SASA - awatar
SASA
30
Daniel - awatar
Daniel
50
RF - awatar
RF
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij