Zbiórka Kacperek padaczka nie odpuszcza - zdjęcie główne

Kacperek padaczka nie odpuszcza

7 530 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Kinga Wawrzeń - awatar

Kinga Wawrzeń

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą Kacperka który urodził się w 35Hbd z punktami 5/7/7 Apgar . Kacperek od urodzenia choruje na liczne wady wrodzone tj:Pentalogia Cantrela ubyrek tkanek osierdzia i mostka,wrodzona wada serca Tetralogia Fallota, przepukliny sznura pępowinowego,przpuklina przeponowa przednia,mózgowe porażenie dziecięce lewostronne oraz padaczka.Synek ma teraz 4 lata od lutego br. borykamy się z padaczką której lekarze nie potrafią określić. Z dniem dzisiejszym Kacper zażywa 3 leki na padaczkę które nie do końca działają ponieważ nadal pojawiają się napady toniczno-kloniczne.Synek źle znosi lek ponieważ powodują u niego złe napięcie mięśni, brak równowagi oraz zburzony chód na ten moment nawet gdy siedzi trzeba go asekurować.Tylko dzięki testowi DNA (test NOVA)jesteśmy w stanie stwierdzić jaki rodzaj padaczki Kacper ma i dobrać odpowiednie leczenie oraz jakich leków nie stosować u niego. Niestety syn także wyrósł już ze swoich ortez które są mu niezbędne gdyż koślawi nogę i ścięgno Ahillesa się przykurcza,musi je codziennie nosić by uniknąć w przyszłości operacji i pogłębiania się u niego kalectwa. Dzięki zebranym tu pieniądzą będziemy mogli zrobić potrzebny test DNA oraz zakupić ortezki dla Kacpra.Niestety kwota za obydwie rzeczy jest bardzo wysoka i będziemy wdzięczni za wszelką pomoc drobnych wpłat i udostępnień. Dziękujemy wszystkim ! 

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.11.2019
    06.11.2019

    Zdrówka 💓

7 530 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Kinga Wawrzeń - awatar

Kinga Wawrzeń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 75

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jarek Wawrzeń - awatar
Jarek Wawrzeń
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gusia - awatar
Gusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Arris - awatar
Arris
30
Anonim - awatar
Anonim
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij