Zbiórka Ratujemy wzrok Kapitana Haka! - zdjęcie główne

Ratujemy wzrok Kapitana Haka!

286 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Ahoj, a kim jest ten czarny jak węgiel, mocno zbudowany kolega? Jak to, toż to przecież kapitan Hak! Nie dajcie się zwieść groźnemu imieniu – ten pirat to spokojna i cierpliwa persona, szukająca ciepłego domu i wygodnej pary kolan.

Kocur, jak wiele przed nim, pojawił się znikąd. Trafił na stado wolno żyjących kotów, dokarmianych przez dobrą duszę z Ozorkowa. W przeciwieństwie do nich był jednak w pełni oswojony i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Być może to dlatego nie zaakceptowano go w kociej grupie – a może po prostu nie ufano w niej przypadkowym włóczęgom? Tak czy inaczej, kocur nie mógł pozostać na nowym terenie. Postanowiliśmy zatem się nim zaopiekować.

Kapitan jest już w całkiem niezłym stanie i przebywa obecnie w naszej Mruczarni, gdzie z przyjemnością wyleguje się na słońcu. Niestety, zgodnie z jego pirackim rodowodem cierpi na typową dla tego zawodu przypadłość. Ma bowiem problemy z lewym okiem, na które prawdopodobnie w ogóle nie widzi.

Być może Hak nie będzie jednak potrzebował pirackiej opaski – istnieje szansa, że oko da się zoperować, co może przywrócić mu wzrok (choćby częściowo). Chcielibyśmy poprawić widoki na przyszłość czarnego kapitana, by mógł już bez żadnych przeszkód żeglować po wzburzonych wodach kociego życia. Nie dokonamy tego jednak bez Waszej pomocy!

Serdecznie prosimy o wpłaty – dzięki Wam Hak będzie miał możliwość odzyskania sprawności i zwiększone szanse na znalezienie spokojnej przystani.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  24.04.2017
  24.04.2017

  Kochani! Kapitan Hak znalazł już dom, ale mimo tego nie przerywamy zbiórki. Pieniądze w całości pokryją koszty operacji jego oka. Zdecydowaliśmy, że kocurek lepiej zniesie rekonwalescencje, gdy będzie mógł wrócić do własnego domu. Niestety koszt operacji jest duży, dlatego pokryje go Fundacja. Zrozumcie, nie chcieliśmy blokować Hakowi szansy na swojego kochanego człowieka.

  26.04.2017r. - fotoaktualizacja: to zdjęcie z nowego domku :) Obok Haka - Śliniaka wyleguje się Iwo, również nasz były podopieczny <3

  Zdjęcie aktualizacji 4 479

286 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Monika Jackowska - awatar
Monika Jackowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij