Zbiórka Ratujemy wzrok Kapitana Haka! - zdjęcie główne

Ratujemy wzrok Kapitana Haka!

286 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Ahoj, a kim jest ten czarny jak węgiel, mocno zbudowany kolega? Jak to, toż to przecież kapitan Hak! Nie dajcie się zwieść groźnemu imieniu – ten pirat to spokojna i cierpliwa persona, szukająca ciepłego domu i wygodnej pary kolan.

Kocur, jak wiele przed nim, pojawił się znikąd. Trafił na stado wolno żyjących kotów, dokarmianych przez dobrą duszę z Ozorkowa. W przeciwieństwie do nich był jednak w pełni oswojony i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Być może to dlatego nie zaakceptowano go w kociej grupie – a może po prostu nie ufano w niej przypadkowym włóczęgom? Tak czy inaczej, kocur nie mógł pozostać na nowym terenie. Postanowiliśmy zatem się nim zaopiekować.

Kapitan jest już w całkiem niezłym stanie i przebywa obecnie w naszej Mruczarni, gdzie z przyjemnością wyleguje się na słońcu. Niestety, zgodnie z jego pirackim rodowodem cierpi na typową dla tego zawodu przypadłość. Ma bowiem problemy z lewym okiem, na które prawdopodobnie w ogóle nie widzi.

Być może Hak nie będzie jednak potrzebował pirackiej opaski – istnieje szansa, że oko da się zoperować, co może przywrócić mu wzrok (choćby częściowo). Chcielibyśmy poprawić widoki na przyszłość czarnego kapitana, by mógł już bez żadnych przeszkód żeglować po wzburzonych wodach kociego życia. Nie dokonamy tego jednak bez Waszej pomocy!

Serdecznie prosimy o wpłaty – dzięki Wam Hak będzie miał możliwość odzyskania sprawności i zwiększone szanse na znalezienie spokojnej przystani.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  24.04.2017
  24.04.2017

  Kochani! Kapitan Hak znalazł już dom, ale mimo tego nie przerywamy zbiórki. Pieniądze w całości pokryją koszty operacji jego oka. Zdecydowaliśmy, że kocurek lepiej zniesie rekonwalescencje, gdy będzie mógł wrócić do własnego domu. Niestety koszt operacji jest duży, dlatego pokryje go Fundacja. Zrozumcie, nie chcieliśmy blokować Hakowi szansy na swojego kochanego człowieka.

  26.04.2017r. - fotoaktualizacja: to zdjęcie z nowego domku :) Obok Haka - Śliniaka wyleguje się Iwo, również nasz były podopieczny <3

  Zdjęcie aktualizacji 4 479

286 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Monika Jackowska - awatar
Monika Jackowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij