Edzio i jego dwie siostry — Tolcia i Lolcia — trafiły do nas razem z dziką matką, którą, gdy skończyła karmić maluchy wykastrowaliśmy i wypuściliśmy.

Pablo, Guido, Inez i Wera spod łódzkiego gimnazjum — przyszły do nas wyziębione, z zalepionymi oczami i robakami łażącymi po ich ciałkach.

Jest jeszcze wystraszone rodzeństwo burasków, zgarniętych z zapomnianego przez Boga podwórka: Aramis i Konstancja.

W Fundacji mieszkają też cztery czarne, identyczne kocurki, które parę miesięcy temu pełzały po ul. Św. Wojciecha i  dlatego do tej pory na wszystkie mówimy per Wojtek, choć oficjalnie mają podobno jakieś imiona. Gdy Agnieszka przyniosła je do Fundacji wspinały się po kratach klatek do samiutkiej góry, syczały ostrzegawczo, rzucając nam mordercze spojrzenia. 

Oprócz nich jest jeszcze półroczny Forrest – wyrzucony w lesie bez jedzenia i schronienia, Jagódka, jednooka kotka z białaczką, również porzucona w środku buszu i ostatni nasz „nabytek”, około sześciomiesięczna ofiara zderzenia z tramwajem – bura koteczka z obciętą nóżką.

Wszystkie te maluchy nie są już takie małe, zdrowie im dopisuje (z małymi wyjątkami w postaci rozwolnień, ropiejącego oczka i doleczania urazów), są oswojone, rozburczane i przez większość czasu głodne. Naturalną koleją rzeczy jest dojrzałość płciowa, do której każdy z naszych podopiecznych dobija w zawrotnym tempie, co dla nas wiąże się z kosztownym obowiązkiem.

Musimy pokryć koszty kastracji naszej młodzieży. Oczywiście kociaki ciągle są do adopcji i bardzo chętnie oddamy je w odpowiedzialne ręce, ale dłużej nie możemy zwlekać z zabiegami.

Koszt kastracji jednego kocura to 60 złotych. Kocurów mamy 9.

Koszt kastracji kotki to 110 złotych – tegorocznych kocic do zabiegu mamy 7.

I chociaż, jak widzicie, ceny na te zabiegi mamy bardzo promocyjne w zaprzyjaźnionym gabinecie, to koszt całej akcji będzie ogromny.

Łącznie cała nasza akcja będzie kosztowała 1310 zł, o ile nie będzie żadnych powikłań….

Obecnie Fundacja Przytul Kota ma pod opieką blisko 60 kotów. Działamy od 2 lat i mamy ciągle za mało wszystkiego. Koszty sterylizacji takiej gromady przekraczają nasze możliwości finansowe już na starcie, dlatego będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą złotówkę, którą nas wspomożecie.

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
DorisGZ - awatar
50
DorisGZ
Alicja - awatar
10
Alicja
Violetta - awatar
20
Violetta
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.