Zbiórka Kastracja Pusi - zdjęcie główne

Kastracja Pusi

111 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Maria Alvarez - awatar

Maria Alvarez

Organizator zbiórki

Witajcie kochani mam na imię Pusia i jestem suczką małych rozmiarów. Mieszkam w wiejskim domu w Komornikach koło Poznania. Moja Pani jest całym moim światem, bardzo ją kocham i mimo, że nam się nie przelewa, dba o mnie jak tylko może ,a nawet pozwala mi spać że sobą w łóżku :) Jestem suczka, która lubi sobie pobiegać po ogrodzie, a czasem czmychnac samotnie na krótki spacer. Na jednym z takich spacerów poznalam miłość mego życia i tak zostałam mama 5 szczeniaków. Niestety moja radość nie trwała długo, ponieważ moje dzieci poszly do nowych domów, a ja zostałam sama z ogromną pustką w serduszku. Historia o której mowa powtarza się od 3 lat, a ja nie mam już siły żeby rodzić kolejnych dzieci i martwić się czy trafia do w dobre ręce. Poza tym wiem, że kazde moje dziecko zabiera dom moim  kolegom i koleżankom ze schroniska. Mojej Pani nie stać na moja kastracje, a bardzo chciałabym życ w spokoju by kolejnych dzieci już nie było. Dlatego koleżanka mojej Wlascicielki umieściła mój apel. Bardzo proszę o choćby najmniejsza wpłatę :) oraz udostępnienie tego postu. Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia :) Z góry dziękuję i wiem że dzięki dobrym ludziom uda się osiągnąć cel, a dobro powróci, ze zdwojoną mocą do tego kto je niesie  :D :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
111 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Maria Alvarez - awatar

Maria Alvarez

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
NieSiaa 👑 - awatar
NieSiaa 👑
10
Izabella Skalska - awatar
Izabella Skalska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maryia Rehilevich - awatar
Maryia Rehilevich
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij