Zbiórka Kastracja Pusi - zdjęcie główne

Kastracja Pusi

111 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Maria Alvarez - awatar

Maria Alvarez

Organizator zbiórki

Witajcie kochani mam na imię Pusia i jestem suczką małych rozmiarów. Mieszkam w wiejskim domu w Komornikach koło Poznania. Moja Pani jest całym moim światem, bardzo ją kocham i mimo, że nam się nie przelewa, dba o mnie jak tylko może ,a nawet pozwala mi spać że sobą w łóżku :) Jestem suczka, która lubi sobie pobiegać po ogrodzie, a czasem czmychnac samotnie na krótki spacer. Na jednym z takich spacerów poznalam miłość mego życia i tak zostałam mama 5 szczeniaków. Niestety moja radość nie trwała długo, ponieważ moje dzieci poszly do nowych domów, a ja zostałam sama z ogromną pustką w serduszku. Historia o której mowa powtarza się od 3 lat, a ja nie mam już siły żeby rodzić kolejnych dzieci i martwić się czy trafia do w dobre ręce. Poza tym wiem, że kazde moje dziecko zabiera dom moim  kolegom i koleżankom ze schroniska. Mojej Pani nie stać na moja kastracje, a bardzo chciałabym życ w spokoju by kolejnych dzieci już nie było. Dlatego koleżanka mojej Wlascicielki umieściła mój apel. Bardzo proszę o choćby najmniejsza wpłatę :) oraz udostępnienie tego postu. Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia :) Z góry dziękuję i wiem że dzięki dobrym ludziom uda się osiągnąć cel, a dobro powróci, ze zdwojoną mocą do tego kto je niesie  :D :) 

111 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Maria Alvarez - awatar

Maria Alvarez

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
NieSiaa 👑 - awatar
NieSiaa 👑
10
Izabella Skalska - awatar
Izabella Skalska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maryia Rehilevich - awatar
Maryia Rehilevich
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij