Zbiórka Zabiegi kastracji - zdjęcie główne

Zabiegi kastracji

3 880 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

"Przygarnęłam 2 kotki z działki, czy mogę liczyć na pomoc w kastracji?"

"Czy jest szansa wykastrować 2 kotki? Miały tydzień temu rujki i koty za nimi latały..."

"Pilne, ponieważ kocury już tu przychodzą, a nie chcemy kotków małych."

"Trzeba ją wykastrować, żeby się więcej nie rozmnażała. Gmina nie pokryje kosztów..."

"Chciałabym kotka zatrzymać, bo znaleźliśmy go w opłakanym stanie [...] Nie chcę by chodził za kotkami i znów nam kolejny zginął, jak tamten poprzedni, który nie był wykastrowany. Dlatego tego chcielibyśmy wykastrować, ale nas nie stać."

"Mogę dać kocurka na kastrację? Fundacja opłaci?"


To tylko kilka z autentycznych pytań, które w ostatnim czasie zostało do nas skierowanych. A ja myślę tylko o tym, że muszę opłacić to czy tamto, ile środków zostanie na koncie, na ile zabiegów nas stać, że przecież zaraz wiosna i kotki będą już w ciąży... Że przecież nie mogę narobić zabiegów na nie wiadomo jaką "krechę", bo trzeba wszystko następnie zapłacić. Że kastracje cieszą się zainteresowaniem głównie wtedy, kiedy trzeba z nich skorzystać, bo kiedy trzeba chociaż udostępnić post o zbiórce na ten cel - wtedy z chętnymi niestety gorzej... 


Przestać robić zabiegi? No nie, nie wchodzi to w grę. Tylko skąd wziąć w takim razie na nie środki? Jeśli macie jakiś pomysł na akcje, które mogą w tym pomóc - dajcie znać!


A teraz? Znów żebram, bo co mi zostało? Jeśli możecie dołożyć jakąś złotówkę do tegorocznych zabiegów, będziemy ogromnie wdzięczni! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

  Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

  10.04.2024
  10.04.2024

  Zbiórka powstała pod koniec stycznia. W lutym poddaliśmy zabiegom 19 kotek i 14 kocurów, w marcu 6 kotek, 8 kocurów i 1 psa. W kwietniu razem z tymi, które przejdą zabiegi dzisiaj - będzie to już 5 kotek i 3 kocury. Daje to razem 30 kotek, 25 kocurów i 1 psa. Czy to dużo? Więcej niż niektóre wiejskie gminy robią przez cały rok, ale wciąż za mało... Oczywiście te 30 kotek, gdyby każda z nich urodziła młode - to na świat przyszłoby lekko licząc ponad setka niechcianych maluchów... Także to i tak całkiem sporo zwierząt, które nie będą umierać następnie na ulicach. Ale chciałabym robić więcej. Przy innych wydatkach na utrzymanie i leczenie podopiecznych nie damy jednak bez Waszego wsparcia rady robić więcej :( Jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie - jakaś część tych kotów została wykastrowana właśnie dzięki środkom na tej zbiórce. Dziękujemy! <3

Komentarze


 • Aa Wa - awatar

  Aa Wa

  05.02.2024
  05.02.2024

  Powodzenia

3 880 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mooca - awatar
Mooca
50
P.Kosmala - awatar
P.Kosmala
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Irena - awatar
Irena
300
Nina - awatar
Nina
20
Norbi - awatar
Norbi
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij