Zbiórka Pomóż Kazikowi w walce z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóż Kazikowi w walce z rakiem

Zbiórka Pomóż Kazikowi w walce z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż Kazikowi w walce z rakiem

12 748 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 297 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Szymańska - awatar

Katarzyna Szymańska

Organizator zbiórki

Wspaniały sąsiad, przyjaciel, świetny fachowiec.

Wielokrotnie pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy.

Pan Kazimierz ma 62 lata. Od blisko 2 lat dzielnie walczy z nowotworem złośliwym. W lipcu 2018 roku przeszedł operację usunięcia guza lewej półkuli mózgu. W badaniu histopatologicznym stwierdzono gwiaździak anaplastyczny (astrocytoma anaplasticum) III stopnia. Po zabiegu, dzięki następczej radio- i chemioterapii, wrócił do sprawności, kontynuował pracę w prowadzonej jednoosobowej firmie budowlanej.
Niestety w marcu br. rak dał znowu o sobie znać, skutkiem czego, przeszedł kolejną operację. Nowotwór powoduje zaburzenia mowy, dezorientację.
Aktualnie trwa kosztowna chemioterapia a codzienne funkcjonowanie możliwe jest tylko dzięki przyjmowaniu dużej ilości leków. Wydatki miesięczne na leczenie przekraczają kilka tysięcy złotych. ZUS odmówił Panu Kazimierzowi przyznania renty co jeszcze komplikuje jego i tak trudną sytuację finansową. Skromne oszczędności wypracowane ciężką, wieloletnią pracą się wyczerpują.

Pomóżmy Kazikowi stanąć na nogi! 

Z pomocą nas wszystkich oraz jego ogromną determinacją i duchem walki na pewno się uda.

---

Kazimierz, w imieniu i za zgodą którego, organizujemy tę zbiórkę jest naszym sąsiadem. Znamy się od ponad 12 lat. W tym czasie nigdy nie odmówił nam pomocy. Zaufaliśmy sobie, wymieniliśmy kluczami do mieszkania, jest członkiem naszej rodziny.

Kazik żyje samotnie. Przez lata stanowił wsparcie dla lokalnej społeczności. Organizował akcje społeczne, chronił mieszkańców przed biurokracją zmieniających się zarządców wspólnoty. Nie przechodził obojętnie obok problemów innych ludzi. O wysokiej jakości jego pracy w branży budowlanej wiedzą wszyscy, którzy mieli możliwość korzystać z jego usług. Chętnie dzielił się wiedzą i umiejętnościami. Odwdzięczmy się za jego postawę i pomóżmy w walce o zdrowie aby mógł kontynuować swoją działalność.

Z góry dziękujemy wszystkim z całego serca!

/Kasia, Gniewosz, Zosia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ola64 - awatar

  Ola64

  29.06.20
  29.06.20

  Powodzenia :)

 • Łukasz i Gabrysia - awatar

  Łukasz i Gabrysia

  24.06.20
  24.06.20

  Panie Kaziu szybkiego powrotu do zdrowia!!

12 748 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 297 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Szymańska - awatar

Katarzyna Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 297

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Martyna - awatar
Martyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij