Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witam was jestem tegorocznym maturzystą i bardzo bałem się matury ustnej z polskiego lecz dzięki tej o to stronie zdałem nią na 100% i przez to właśnie chciałbym podziękować twórcy o to tej strony za jego chęci stworzenia tego niesamowitego skryptu,każda osoba która dzięki tej o to stronie zdała maturę jest na pewno mega wdzięczna i chciała by podziękować temu kto to stworzył i czuwał nad tym cały czas i wynagrodzić mu czas poświęcony na stworzenie i dopracowanie tej strony,dlatego proszę was o przesyłanie nawet 1 zł myślę że będzie to super akacja i co jak co ale polak potrafi przechytrzyć nawet CKE i mam nadzieje że za rok też ktoś da rade a może nawet ten sam informatyk ,cała kwota uzbierana przez tą stronę zostanie przekazana do twórcy z którym nawiązuje już kontakt i zostanie wstawione tu potwierdzenie zawarcia takiej umowy oraz potwierdzenie przekazania tych o to pieniędzy na jego konto.
Tak więc do dzieła pokażmy mu że bardzo dziękujemy a będzie o tym jeszcze głośno !!!
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
