Skopana kotka błaga o pomoc!

3 850 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Pojawiła się na działkach niewiadomo skąd. Przychodziła o stałej porze karmienia kotów działkowych. Była skrajnie wychudzona, jedzenie połykała i odchodziła. Po kilku dniach zaczęła przychodzić regularnie. Pozwoliła podejść do siebie bliżej. Można było wyczuć każdą kosteczkę a kotka była bardzo zaniedbana :( Z prawej strony wystawał ogromny, twardy guz :(

Minęły 2 tygodnie, a pani karmicielce nadal nie udawało się znaleźć pomocy dla koteczki. Guz wydawał się być coraz większy.  Kotka już nie odchodziła tylko przebywała na działce. 


Marcysia w końcu trafiła do nas, dzięki zgłoszeniu Kasi. Pilne konsultacje z lekarzami, badania i bardzo ostrożne rokowania.  Pierwsze USG pokazało ostry i przewlekły stan zapalny w jamie brzusznej. Zapalenie jelit, trzustki, wątroby, nerek i żołądka. Kotka w ogromnym cierpieniu. Prawie pewne jest, że została bestialsko skopana przez człowieka lub uderzono w nią z dużą siłą. Przepuklina. W związku z ogromnym stanem zapalnym organizmu zaczęła się antybiotykoterapia. Po tygodniu leczenia powtórzyliśmy USG u dr Marcińskiego. Zmniejszył się stan zapalny, ale guz się przemieszczał. W końcu można było zaplanować operację. Marcysia przeszła skomplikowaną operację 48h temu. Okazało się, że nie tylko śledziona się przemieściła, ale również trzustka :( Przepuklina sięgała aż do klatki piersiowej! W czasie operacji zapadło się płuco :( W nocy po operacji nastąpił największy kryzys. Najpierw przetoczono jej osocze. Niestety to nie pomogło i nad ranem trzeba było pilnie przetoczyć jej pełną  krew :( 

Minęła doba po operacji. Marcysia jest w najlepszych rękach, ale my nie jesteśmy w stanie pokryć nawet części długu jaki ma w lecznicy. Marcysia miała dwa razy przetaczaną krew, od prawie 3 tygodni przebywa w lecznicowym szpitaliku, gdzie była przygotowywana do operacji. Trzy raz miała wykonywane USG i badania morfologii. To ogromne koszty. Marcysia walczy o życie, nie możemy jej zawieść!  Marcysia nadal nie je i jej życie jest zagrożone. Jej stan jednak jest stabilny i jesteśmy dobrej myśli. Błagamy Was o pomoc. Koszt jest ogromny a kwota dla nas nieosięgalna :( Tylko z Waszą pomocą możemy pomóc koteczce. Marcysia od człowieka zaznała wiele zła... zasługuje na najlepsze.
Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2016
  09.11.2016

  Wracaj do zdrówka maluszku a ten który Ci zadał tyle bólu kiedyś też mu ktoś zada ból.

 • Dorota Rak - awatar

  Dorota Rak

  09.11.2016
  09.11.2016

  Dużo zdrówka 😘

 • Urszula - awatar

  Urszula

  08.11.2016
  08.11.2016

  wpłacone - nie daj się Skarbie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2016
  08.11.2016

  pomóżmy ratować koteczkę, sama przyszła po pomoc!

 • Beata B - awatar

  Beata B

  08.11.2016
  08.11.2016

  Niech szybko zdrowieje ku radości Waszej i lekarzy :)

3 850 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Wpłaty: 80

Kinga Łepkowska - awatar
Kinga Łepkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Urszula - awatar
Urszula
25
Katarzyna Kuziemska - awatar
Katarzyna Kuziemska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij