Skopana kotka błaga o pomoc!

3 850 zł z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Pojawiła się na działkach niewiadomo skąd. Przychodziła o stałej porze karmienia kotów działkowych. Była skrajnie wychudzona, jedzenie połykała i odchodziła. Po kilku dniach zaczęła przychodzić regularnie. Pozwoliła podejść do siebie bliżej. Można było wyczuć każdą kosteczkę a kotka była bardzo zaniedbana :( Z prawej strony wystawał ogromny, twardy guz :(

Minęły 2 tygodnie, a pani karmicielce nadal nie udawało się znaleźć pomocy dla koteczki. Guz wydawał się być coraz większy.  Kotka już nie odchodziła tylko przebywała na działce. 


Marcysia w końcu trafiła do nas, dzięki zgłoszeniu Kasi. Pilne konsultacje z lekarzami, badania i bardzo ostrożne rokowania.  Pierwsze USG pokazało ostry i przewlekły stan zapalny w jamie brzusznej. Zapalenie jelit, trzustki, wątroby, nerek i żołądka. Kotka w ogromnym cierpieniu. Prawie pewne jest, że została bestialsko skopana przez człowieka lub uderzono w nią z dużą siłą. Przepuklina. W związku z ogromnym stanem zapalnym organizmu zaczęła się antybiotykoterapia. Po tygodniu leczenia powtórzyliśmy USG u dr Marcińskiego. Zmniejszył się stan zapalny, ale guz się przemieszczał. W końcu można było zaplanować operację. Marcysia przeszła skomplikowaną operację 48h temu. Okazało się, że nie tylko śledziona się przemieściła, ale również trzustka :( Przepuklina sięgała aż do klatki piersiowej! W czasie operacji zapadło się płuco :( W nocy po operacji nastąpił największy kryzys. Najpierw przetoczono jej osocze. Niestety to nie pomogło i nad ranem trzeba było pilnie przetoczyć jej pełną  krew :( 

Minęła doba po operacji. Marcysia jest w najlepszych rękach, ale my nie jesteśmy w stanie pokryć nawet części długu jaki ma w lecznicy. Marcysia miała dwa razy przetaczaną krew, od prawie 3 tygodni przebywa w lecznicowym szpitaliku, gdzie była przygotowywana do operacji. Trzy raz miała wykonywane USG i badania morfologii. To ogromne koszty. Marcysia walczy o życie, nie możemy jej zawieść!  Marcysia nadal nie je i jej życie jest zagrożone. Jej stan jednak jest stabilny i jesteśmy dobrej myśli. Błagamy Was o pomoc. Koszt jest ogromny a kwota dla nas nieosięgalna :( Tylko z Waszą pomocą możemy pomóc koteczce. Marcysia od człowieka zaznała wiele zła... zasługuje na najlepsze.
Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.16
  09.11.16

  Wracaj do zdrówka maluszku a ten który Ci zadał tyle bólu kiedyś też mu ktoś zada ból.

 • Dorota Rak - awatar

  Dorota Rak

  09.11.16
  09.11.16

  Dużo zdrówka 😘

 • Urszula - awatar

  Urszula

  08.11.16
  08.11.16

  wpłacone - nie daj się Skarbie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.16
  08.11.16

  pomóżmy ratować koteczkę, sama przyszła po pomoc!

 • Beata B - awatar

  Beata B

  08.11.16
  08.11.16

  Niech szybko zdrowieje ku radości Waszej i lekarzy :)

3 850 zł z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Wpłaty: 80

Kinga Łepkowska - awatar
Kinga Łepkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Urszula - awatar
Urszula
25
Katarzyna Kuziemska - awatar
Katarzyna Kuziemska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij