Halina Kocjan-Kucharska - awatar

Halina Kocjan-Kucharska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie!Jestem członkinią Zespołu Śpiewaczego "Kęszyczanki"z Kęszycy Leśnej,małej miejscowości utworzonej po jednostce wojsk radzieckich.Jest to przepiękna,urocza wioska wśród lasów,jezior,licząca ok 700 mieszkańców.

Nasz zespół,to w większości emerytki,wdowy.Istniejemy już od 15 lat.Kiedyś przed laty,skrzyknęły się,by spełniać swoją życiową pasję,którą kochają -czyli muzykę i śpiew.

Spotykamy się raz w tygodniu na próbach.Nasz obecny kierownik muzyczny dojeżdża co tydzień, z własnym instrumentem,swoim transportem by uczyć nas śpiewu.Z tego tytułu nie ma żadnego wynagrodzenia.Utrzymujemy się z własnych składek.Bierzemy udział w wielu imprezach,czy festiwalach na terenie naszej Gminy,czy województwa.Niestety!z wielu rezygnujemy gdyż nie stać nas na opłacenie kosztów dojazdu.

Chcąc wystąpić często musimy za to płacić tzw."akredytację",nie jest to wprawdzie dużo-10zł.,ale czy to normalne,by aby zespół mógł wystąpić,to musi za to zapłacić?Przecież nasze emerytury są bardzo niskie.

Na naszą działalność nie otrzymujemy żadnych środków finansowych.Każe się nam pisać "projekty"i organizować imprezy dla innych,a my potrzebujemy środków finansowych na naszą bieżącą działalność;na transport,stroje,opłatę instruktora,czy choćby tusz do drukarki.

W 2016 r.dałyśmy ok 25 koncertów na terenie naszego województwa.(nigdzie nie zarabiamy)

By nasz zespół nadal mógł istnieć,cieszyć innych swoimi występami,sprawiać,by seniorki czuły się "spełnione",by mogły integrować się,rozwijać i robić to co kochają,na to potrzebne są niewielkie środki,o które prosimy.                                                                                                            Więcej informacji na temat naszego zespołu,co robimy i jak działamy znajdziecie na naszej stronie na Fb. "Kęszyczanki" z Kęszycy Leśnej.

W związku z małym zainteresowaniem naszych obecnych władz seniorami i pomocą ludziom starszym, będziemy bardzo wdzięczni za wpłacanie przez Was choćby 1 zł.byśmy nadal mogły śpiewać i spełniać życiowa pasję!


Halina Kocjan-Kucharska - awatar

Halina Kocjan-Kucharska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Robert Leśniak - awatar
50
Robert Leśniak
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij