Zbiórka Maleńka z guzem jak pilka - miniaturka zdjęcia

Maleńka z guzem jak pilka

Zbiórka Maleńka z guzem jak pilka - zdjęcie główne

Maleńka z guzem jak pilka

3 188 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Kika wisiała latami na krótkim łańcuchu na gołej ziemi. Na brzuchu rósł guz. W momencie odebrania jej guz jest wielkości piłki, a sunia waży 5 kg. Jest zapchlona i zarobaczona. Czeka ja poważna operacja. To trzeci chory pies jaki do mnie trafił w ciągu ostatnich dni. Bardzo proszę o pomoc. Mogę je leczyć, sprzątać, zmieniać opatrunek, ale potrzebuje pomocy w pokrycie kosztów weterynaryjnych. Bardzo dziekuje

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.20
  29.12.20

  :)

 • Grażyna Lichosik-Judycka - awatar

  Grażyna Lichosik-Judycka

  24.11.20
  24.11.20

  cieszę się, że mogę pomóc

 • Od Ricusia i Ady - awatar

  Od Ricusia i Ady

  07.11.20
  07.11.20

  Trzymamy kciuki 🐾

3 188 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 134

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilia Rutkowska - awatar
Emilia Rutkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ALICJA LIS - awatar
ALICJA LIS
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewa Slezak - awatar
Ewa Slezak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia JM - awatar
Kasia JM
50
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij