Zbiórka Kimbo. Pies wszystkich i niczyj. - zdjęcie główne

Kimbo. Pies wszystkich i niczyj.

1 095 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Adam Łopusiński - awatar

Adam Łopusiński

Organizator zbiórki

Pierwszy raz spotkaliśmy się 14 grudnia zeszłego roku, jak spał przy drodze w Łagiewnikach Nowych. Kimbo, bo tak ma teraz na imię, od wiosny krążył pomiędzy trzema wioskami i żebrał o jedzenie. Jego Pan zmarł a były dom stoi opuszczony. Co prawda niektórzy go dokarmiali, ale nikt nie chciał  przygarnąć. 

W stosunku do człowieka, był bardzo nieufny. Choć z desperacji zbliżał się do ludzi, prosząc o jedzenie  pod miejscowym sklepikiem, to jednak nie dawał się dotknąć. Każda próba zabrania go stamtąd kończyła się ucieczką w pobliskie lasy. W całą akcje  zaangażowały się  inne osoby z Łodzi, oraz niektórzy miejscowi. Nie wiadomo co się z nim działo i jakich krzywd doznał podczas swojej bezdomności. Można się tego jedynie domyślać, po licznych bliznach zdobiących jego sympatyczną mordkę.  I tak czailiśmy się do siebie,  przez dwa tygodnie.  28 grudnia, chyba zmienił zdanie. Tuż przed nadejściem silnych mrozów, sylwestrową kanonadą i po kilku godzinach wspólnie spędzonych na zmarzniętym polu, pozwolił mi się stamtąd zabrać. 

Obecnie odzyskuje zaufanie do ludzi, w Hotelu dla Zwierząt Rancho Betty. Ma doskonałą opiekę i już widać postępy. Jak tylko jego psychiczna kondycja na to pozwoli, po niezbędnych szczepieniach i kastracji,  zaczniemy szukać mu nowego domu. Ale na to potrzeba czasu, no i oczywiście pieniędzy. 

Koszt pobytu w hotelu to 300 zł miesięcznie, do tego trzeba doliczyć wizyty u weterynarza i jedzenie.  Dlatego ja a przede wszystkim  Kimbo, będziemy Wam bardzo wdzięczni za pomoc na drodze do jego szczęścia, w nowym domu. 

Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJEMY

Jakie postępy robi nasz przyjaciel, można zobaczyć na  filmiku poniżej. 

Brawo Ty i Pani opiekunka. 


 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2017
  31.03.2017

  Trzymam kciuki za nowy kochający domek ! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2017
  06.02.2017

  Będzie dobrze, Kimbo :-)

1 095 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Adam Łopusiński - awatar

Adam Łopusiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Rafał Kowalski - awatar
Rafał Kowalski
10
Ewaa - awatar
Ewaa
25
Klaudia Klimczak - awatar
Klaudia Klimczak
37
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Patryk - awatar
Patryk
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Karo - awatar
Karo
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij