Zbiórka Wyrwali mi bestialsko łapkę... - zdjęcie główne

Wyrwali mi bestialsko łapkę...

1 410 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

BESTIALSKO POTRAKTOWANA młoda kociczka błaga o pomoc. 

Znaleziona na poboczu drogi w pobliżu Lublina, gdzie leżała bez ruchu. Po zabraniu okazało się, że z tylnej łapki sterczy kość. W pierwszej chwili podejrzewaliśmy wypadek jednak kicia nie ma żadnych innych obrażeń, a łapka nie jest złamana. Jej łapka ZOSTAŁA WYRWANA ze stawu - przerwane zostały mięśnie i ścięgna oraz rozerwana skóra z której wystaje  kość .. odseparowana od stawu. Widok jest straszny a BÓL jaki odczuwa kociczka NIEWYOBRAŻALNY. Do tego łapka śmierdzi już zepsutym mięsem. Czegoś tak okropnego jeszcze nie widzieliśmy. 

Kicia natychmiast trafiła do kliniki gdzie otrzymała pomoc. Niestety łapki nie dało się uratować. Kotka dostawała leki, następnie przeszła zabieg amputacji łapki. Koszt operacji to 500 zł +  leki, rtg,  badania, wizyty :'( 

 Toniemy w długach. Każdy dzień to WALKA O ŻYCIE I ZDROWIE i codziennie stajemy przed dylematem czy wziąć kolejne zwierzę pod opiekę ale czy mogliśmy przejść obojętnie? Kicia jest młodziutka, ma ok 4 miesięcy, przed nią całe życie. Czy mieliśmy ją skazać na śmierć? NIE!!! Błagamy o pomoc dla niej. Liczy się dosłownie każda złotówka.


 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna Jarosz - awatar

  Anna Jarosz

  15.11.2017
  15.11.2017

  Mam nadzieję,że kicia znajdzie dobry dom i będzie miała dobre,kocie życie, choć bez wskakiwania zbyt wysoko...

 • Filter Cutoff - awatar

  Filter Cutoff

  11.11.2017
  11.11.2017

  Zbiórka zakończona sukcesem.

 • cecylia zuk - awatar

  cecylia zuk

  09.11.2017
  09.11.2017

  Koteczku wracaj do zdrówka.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2017
  09.11.2017

  Zdrówka

 • Beata Żubrzycka - awatar

  Beata Żubrzycka

  09.11.2017
  09.11.2017

  Zdrówka dla małej. Oby kwota szybko się uzbierała. Powodzenia :*

1 410 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Anna Jarosz - awatar
Anna Jarosz
10
Filter Cutoff - awatar
Filter Cutoff
65
Łukasz - awatar
Łukasz
25
Estera - awatar
Estera
50
Beata - awatar
Beata
10
Apolonia Podleszka - awatar
Apolonia Podleszka
50
Lilianna Karzycka - awatar
Lilianna Karzycka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij