Zbiórka Wyrwali mi bestialsko łapkę... - zdjęcie główne

Wyrwali mi bestialsko łapkę...

1 410 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

BESTIALSKO POTRAKTOWANA młoda kociczka błaga o pomoc. 

Znaleziona na poboczu drogi w pobliżu Lublina, gdzie leżała bez ruchu. Po zabraniu okazało się, że z tylnej łapki sterczy kość. W pierwszej chwili podejrzewaliśmy wypadek jednak kicia nie ma żadnych innych obrażeń, a łapka nie jest złamana. Jej łapka ZOSTAŁA WYRWANA ze stawu - przerwane zostały mięśnie i ścięgna oraz rozerwana skóra z której wystaje  kość .. odseparowana od stawu. Widok jest straszny a BÓL jaki odczuwa kociczka NIEWYOBRAŻALNY. Do tego łapka śmierdzi już zepsutym mięsem. Czegoś tak okropnego jeszcze nie widzieliśmy. 

Kicia natychmiast trafiła do kliniki gdzie otrzymała pomoc. Niestety łapki nie dało się uratować. Kotka dostawała leki, następnie przeszła zabieg amputacji łapki. Koszt operacji to 500 zł +  leki, rtg,  badania, wizyty :'( 

 Toniemy w długach. Każdy dzień to WALKA O ŻYCIE I ZDROWIE i codziennie stajemy przed dylematem czy wziąć kolejne zwierzę pod opiekę ale czy mogliśmy przejść obojętnie? Kicia jest młodziutka, ma ok 4 miesięcy, przed nią całe życie. Czy mieliśmy ją skazać na śmierć? NIE!!! Błagamy o pomoc dla niej. Liczy się dosłownie każda złotówka.


 

Komentarze


 • Anna Jarosz - awatar

  Anna Jarosz

  15.11.2017
  15.11.2017

  Mam nadzieję,że kicia znajdzie dobry dom i będzie miała dobre,kocie życie, choć bez wskakiwania zbyt wysoko...

 • Filter Cutoff - awatar

  Filter Cutoff

  11.11.2017
  11.11.2017

  Zbiórka zakończona sukcesem.

 • cecylia zuk - awatar

  cecylia zuk

  09.11.2017
  09.11.2017

  Koteczku wracaj do zdrówka.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2017
  09.11.2017

  Zdrówka

 • Beata Żubrzycka - awatar

  Beata Żubrzycka

  09.11.2017
  09.11.2017

  Zdrówka dla małej. Oby kwota szybko się uzbierała. Powodzenia :*

1 410 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Anna Jarosz - awatar
Anna Jarosz
10
Filter Cutoff - awatar
Filter Cutoff
65
Łukasz - awatar
Łukasz
25
Estera - awatar
Estera
50
Beata - awatar
Beata
10
Apolonia Podleszka - awatar
Apolonia Podleszka
50
Lilianna Karzycka - awatar
Lilianna Karzycka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij