Zbiórka Postawmy Kiri na łapy ! - zdjęcie główne

Postawmy Kiri na łapy !

410 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 

Kiri to piękna,  rozmruczana i proludzka buraska, która... być może nigdy już nie stanie na czterech łapkach. 

Kicia urodziła się na  działkach i tam spędziła całe swoje dotychczasowe życie.  

Do tej pory wiodło jej się nienajgorzej, miała stałą opiekę i zapewniony ciepły  kącik na działce swojej karmicielki. Grzeczniutka, miziasta, nikomu nie przeszkadzała. Do czasu. Być może komuś nagle przestało się podobać, że kocia przemyka przez jego grządki... Kiri pewnego dnia doznała urazu tylnej, prawej łapki. 
Nie mogła na niej stanąć, trzymała ją w górze, łatwo mogła stać się ofiarą lisów lub błąkających się przy działkach psów.  Nie mogliśmy zostawić kotki na pastwę losu, kicia trafiła do gabinetu weterynaryjnego. 

Po konsultacji diagnoza spadła na nas jak grom z jasnego nieba:
KULAWIZNA PRAWA KOŃCZYNA  MIEDNICZNA, NIESTABILNOŚĆ GUZA PIĘTOWEGO PRZY ZGINANIU BRAK NIESTABILNOŚĆI NA BOKI NIESTABILNOŚĆ W KOLANIE PRZY DOOGONOWYM RUCHU KOŚCI PISZCZELOWEJ, DOCZASZKOWA BEZ PATOLOGII.  ZWICHNIĘCIE W STAWIE SKOKOWO - PIĘTOWO - OŚRODKOWYM ORAZ PIĘTOWO - CZWARTYM ZŁAMANIE KOŚCI STOPU OŚRODKOWEJ .

Trochę dużo jak na jedną małą kotkę :(

 Uraz okazał się tak silny, że potrzebna jest operacja. 

Leczenie nie będzie tanie. Ktoś powie, że te pieniądze można by przeznaczyć na inne cele, że kotka może żyć z tylko trzema sprawnymi łapkami...My nie umiemy spojrzeć w oczy Kiri i odpuścić. Chcemy, z Waszą pomocą, dać jej szanse na pełnię zdrowia. 


Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Miasto Kotów - awatar

  Miasto Kotów

  05.10.17
  05.10.17

  Nasza dzielna pacjentka.

  Zdjęcie aktualizacji 8 287

Komentarze


 • Konrad - awatar

  Konrad

  21.09.17
  21.09.17

  Szybkiego powrotu do zdrowia!!

410 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 17

Jamto - awatar
Jamto
30
Agata - awatar
Agata
10
Tomasz - awatar
Tomasz
25
Kasia rudnicka - awatar
Kasia rudnicka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tomasz - awatar
Tomasz
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ankh - awatar
Ankh
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij