Zbiórka Ksawery walczy z ostrą białaczką - zdjęcie główne

Ksawery walczy z ostrą białaczką

44 999 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 878 osób
Zbiórka zakończona
 

Ksawery w marcu skończył dwa lata, w grudniu 2018 roku przeszedł przeszczep szpiku.
Niestety w marcu nastąpiła wznowa choroby. Pojawiło się sporo komplikacji, nasz Bohater przeszedł przez 28 dniowy cykl chemioterapii, podawany był specjalny lek, który nie był refundowany, ale dzięki Waszej pomocy udało się go zakupić!
Obecnie Ksawery jest w trakcie przygotowania do drugiego przeszczepu szpiku, który tak jak za pierwszym razem ma się odbyć w Bydgoszczy.
 
Wszyscy trzymamy kciuki za naszego Wojownika i wierzymy, ze to już ostatnia prosta na drodze do odzyskania zdrowia! 

Komentarze


 • dla Ksawcia - ciocia Paulina - awatar

  dla Ksawcia - ciocia Paulina

  10.03.20
  10.03.20

  Ksawcio wracaj do zdrowia!!!! Wojowniku! Buziaki od cioci Paulinki i Adrianka!

 • Przemek - awatar

  Przemek

  15.08.19
  15.08.19

  Za rękawiczki rowerowe

 • Ciocia Pati - awatar

  Ciocia Pati

  10.08.19
  10.08.19

  Licytacja kubek 3D

 • Monika - awatar

  Monika

  01.08.19
  01.08.19

  Trzymaj się dzielnie BOHATERZE !!!

 • BEATA Magnuszewska - awatar

  BEATA Magnuszewska

  20.06.19
  20.06.19

  Dużo zdrówka😊

44 999 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 878 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 878

Kasia - awatar
Kasia
28
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
dla Ksawcia - ciocia Paulina - awatar
dla Ksawcia - ciocia Paulina
85
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja Cybulska licytacja koszuli❤ - awatar
Patrycja Cybulska licytacja koszuli❤
35
BoJaCy Kanigosie - awatar
BoJaCy Kanigosie
24
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij