Zbiórka Badania Kleksa z Korabek - zdjęcie główne

Badania Kleksa z Korabek

1 352 zł z 1 352 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Łzy już nie płyną. Tyle istnień do opieki. Po prostu działasz. Ktoś zauważył, że wygląda inaczej. Badania, kolejne badania, diagnozy, podejrzenia. I jest wynik. Chłoniak nieoperacyjny. Wielkości serca, urósł tak szybko.  Być może chemioteriapia, ale tylko w domu i daje 15% szans. Na szczęście nie jest bezimienny, nie umrze niezauważony. Kleks. 2-3 tygodnie życia. Jest w boksie przy lecznicy schroniskowej, żeby reagować na jego zachowanie. Jeszcze wesoły pies. Ale już chudnie, ma problemy z przełykaniem. Ma dwa guzy, przy gardle i na płucach. Chcielibyśmy, aby odszedł w domu. Inaczej u nas, w którymś momencie, kluczowym momencie, podejmiemy decyzję o zastrzyku. On pamięta stare Korabiewice, przeżył tę gehennę i …zachorował w nowym schronisku, gdzie każdy zwierzak jest przyjacielem. Co mądrego można napisać? Błagać o dom, można. Przekonajcie się, jak jest cudowny: https://www.facebook.com/events/786412418125374/

O ironio (zdiagnozowano…śmierć) oczywiście musimy popłacić faktury. W takich momentach pisze się „życie”, tak po prostu jest. 100zł, 392 zł, 860zł. USG,RTG, biopsje, tomografia, konsultacje.

Ile jeszcze w tym roku będzie dramatycznych apeli? Starzejące się schronisko. Będą emocje, żal, przykrość, że nie znalazły domu, mimo, że stajemy na rzęsach, żeby je promować. Wolontariusze i pracownicy, jeden zespół. Dla naszych podopiecznych #niekupujadoptuj  - uratuj życie przed samotnością.1 352 zł z 1 352 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Marcin - awatar
Marcin
330
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin - awatar
Marcin
392
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Hubert Jakubowski - awatar
Hubert Jakubowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij