Zbiórka Badania Kleksa z Korabek - zdjęcie główne

Badania Kleksa z Korabek

1 352 zł  z 1 352 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Łzy już nie płyną. Tyle istnień do opieki. Po prostu działasz. Ktoś zauważył, że wygląda inaczej. Badania, kolejne badania, diagnozy, podejrzenia. I jest wynik. Chłoniak nieoperacyjny. Wielkości serca, urósł tak szybko.  Być może chemioteriapia, ale tylko w domu i daje 15% szans. Na szczęście nie jest bezimienny, nie umrze niezauważony. Kleks. 2-3 tygodnie życia. Jest w boksie przy lecznicy schroniskowej, żeby reagować na jego zachowanie. Jeszcze wesoły pies. Ale już chudnie, ma problemy z przełykaniem. Ma dwa guzy, przy gardle i na płucach. Chcielibyśmy, aby odszedł w domu. Inaczej u nas, w którymś momencie, kluczowym momencie, podejmiemy decyzję o zastrzyku. On pamięta stare Korabiewice, przeżył tę gehennę i …zachorował w nowym schronisku, gdzie każdy zwierzak jest przyjacielem. Co mądrego można napisać? Błagać o dom, można. Przekonajcie się, jak jest cudowny: https://www.facebook.com/events/786412418125374/

O ironio (zdiagnozowano…śmierć) oczywiście musimy popłacić faktury. W takich momentach pisze się „życie”, tak po prostu jest. 100zł, 392 zł, 860zł. USG,RTG, biopsje, tomografia, konsultacje.

Ile jeszcze w tym roku będzie dramatycznych apeli? Starzejące się schronisko. Będą emocje, żal, przykrość, że nie znalazły domu, mimo, że stajemy na rzęsach, żeby je promować. Wolontariusze i pracownicy, jeden zespół. Dla naszych podopiecznych #niekupujadoptuj  - uratuj życie przed samotnością.1 352 zł  z 1 352 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Marcin - awatar
Marcin
330
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin - awatar
Marcin
392
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Hubert Jakubowski - awatar
Hubert Jakubowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij