Zbiórka Złapać oddech... - miniaturka zdjęcia

Złapać oddech...

Zbiórka Złapać oddech... - zdjęcie główne

Złapać oddech...

2 173 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Kuźmińska - Kulig - awatar

Monika Kuźmińska - Kulig

Organizator zbiórki

Zawsze zastanawiam się co napisać, jakich użyć  słów aby każdy kto przeczyta opisaną przeze mnie historię mógł poczuć to co ja ratując zwierzę.

Są jednak sytuacje i emocje, które ciężko opisać np.:

- WŚCIEKŁOŚĆ,

- ZMĘCZENIE,

- STRACH,

- BEZRADNOŚĆ.

Te wszystkie uczucia towarzyszyły mi podczas udzielania pomocy tej wyjątkowej kotce.

Otrzymałyśmy informację o domowej kotce, ewidentnie zagubionej na jednym z osiedli.

Myślałam, że tym razem pomoc będzie łatwa. Zaraz po pracy wszystko załatwię szybko i w końcu jak większość ludzi wrócę wieczorem do domu. 

Kotkę odnalazłam po kilka minut na okolicznym śmietniku. Była bardzo głodna i zmęczona więc bez problemu zapakowałam ją do transportera.

Cała szczęśliwa jadę do kliniki gdzie kotka będzie mogła zostać na kilka dni, a w tym czasie pewnie odnajdzie się właściciel. W trakcie jazdy radość szybko zmieniła się w strach. Kotka bardzo źle oddychała, chwilami nawet się dusząc.

No i się zaczęło...

W klinice stwierdzono ostre zapalenie tchawicy, wodę w płucach, która utrudniała oddychanie i dusiła kota, zatkane kanaliki i prawdopodobne problemy z sercem. Jedyne co mogłam zrobić to zabrać kotkę oraz leki do domu i co chwilę przez całą dobę sprawdzać czy kot oddycha...

Noc była długa, a ja wściekła i po prostu wykończona ale gdy kotka podniosła głowę, spojrzała na mnie swoimi wielkimi smutnymi oczami wiedziałam, że moja pomoc ma sens!

Na następny dzień było już dużo lepiej, a kotki nie mogłam dłużej nazywać "kotką" więc została Brysią :)

Gdy ratuję życie jestem dumna, że nie odwróciłam wzroku w drugą stronę bo nie miałam czasu bądź siły.

Ty też możesz pomóc Brysi! Wpłacając choć 1 zł ratujesz życie, a nam przywracasz wiarę w ludzi i ich dobro!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.03.20
  25.03.20

  Brysiu, walcz!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.19
  16.07.19

  Zdrowia.

2 173 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Kuźmińska - Kulig - awatar

Monika Kuźmińska - Kulig

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 104

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Balczunas - awatar
Krzysztof Balczunas
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Zofia - awatar
Zofia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Matylda Jałowiec-Wańkowicz - awatar
Matylda Jałowiec-Wańkowicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiola - awatar
Wiola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij