Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Hej
Jestem Natalia
Nie potrzebuję pomocy ale wiem że ktoś potrzebuje... Dlatego zapytałam mamę czy możemy "coś zrobić aby dzieci były uśmiechnięte"...
Chciałybyśmy podarować "uśmiech" dzieciaczkom z osiedla "Zarzew" w Łodzi ma Święta Wielkanocne aby ich mamy też chodź w ciężkich chwilach były radosne...
Mamy w planach ogarnięcie "uśmiechniętych " paczek dla najbardziej potrzebujących maluszków.
Pozdrawiamy serdecznie
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
