Zbiórka Koci dom - zdjęcie główne

Koci dom

1 730 zł z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 

Pomagamy kotom w potrzebie od lat. Dokarmiamy wolno-żyjące koty, kastrujemy i leczymy. Kociakom i oswojonym dorosłym kotom szukamy domów.

Wszystkie koty zabieramy do siebie, do swojego domu. Jesteśmy tylko dwie i mamy przez to bardzo ograniczone możliwości, mały metraż mieszkania, brak osobnego pokoju na chociażby kwarantannę, narzekająca na koty rodzina, jest ciężko...

Nie mamy lokalu fundacyjnego... a marzymy o nim.

Wszystkie darowizny są na bieżąco "zjadane" przez naszych kocich podopiecznych.

Marzymy, aby móc pomagać większej ilości kotów. Marzymy o kwarantannie, marzymy o kociarni dla kotów do adopcji oraz o azylku dla kotów, które szansy na dom nie mają. Marzymy i wierzymy, że kiedyś się uda to marzenie spełnić. Aby tak się stało potrzebujemy lokalu/mieszkania, najlepiej z dużym balkonem, tarasem lub ogródkiem, który można osiatkować.

Wierzymy, że to marzenie może stać się rzeczywistością.

Niestety Wrocław jest drogi... ale może zbierając nawet parę lat się uda. Ta zbiórka będzie cały czas otwarta.

Na facebooku mamy ponad 9tys obserwujących, gdyby każdy wpłacił 50zł to marzenie stałoby się rzeczywistością natychmiast.

Spróbujemy razem stworzyć koci azyl?


---

Jeżeli się nie uda uzbierane środki zostaną przeznaczone na naszych kocich podopiecznych, na karmę, żwirek i weterynarza. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 730 zł z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 40

Szymon K - awatar
Szymon K
20
Stasia Szuchaja - awatar
Stasia Szuchaja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jadwiga - awatar
Jadwiga
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij