Zbiórka Jeszcze możemy je uratować. - miniaturka zdjęcia

Jeszcze możemy je uratować.

Jesteśmy Stowarzyszeniem,które pomaga bezdomnym zwierzętom,w większosci są to psiaki skrzywdzone przez ludzi.Ale naszymi podopiecznymi są także koty.Pod swoją pieczą mamy ok.60 zwierzaków,a teraz doszły nam kolejne-siedem młodych kotków,które nie mają jeszcze roku a już ich życie i szanse na adopcję zostały przekreślone przez nieuleczalną chorobę- białaczkę. Jednak białaczka to nie wyrok-koty można uratować.Jedynym lekiem,który skutecznie może sobie poradzić z chorobą,a nawet potrafi doprowadzić do takiego obniżenia poziomu wirusa w organiźmie,że choroba przechodzi w stan uśpienia-jest koci INTERFERON...Niestety lek jest bardzo drogi,koszt kuracji zależy od wagi kota.Do tego dochodzą leki na koci katar,na świerzb w uszach,leki na podniesienie odporności.Przy takiej ilości zwierząt jaką mamy pod opieką koszty leczenia przekraczają nasze możliwosci,tym bardziej,że działamy na zasadzie wolontariatu i działania  naszego Stowarzyszenia  nie podlegają dotacjom. Obecnie kotki przebywają w szpitaliku na Śląsku, a my potrzebujemy pieniędzy,żeby zapłacić za szpitalik,za leczenie,tym bardziej,że część kotków bedzie musiała przyjmować leki już do końca życia.Dlatego BŁAGAMY wszystkich ludzi dobrej woli,którym uczucie empatii nie jest obce,ludzi o czułych i wrażliwych sercach o pomoc i wsparcie.PROSIMY o udostępnianie zbiórki,o podarowanie grosików dla naszych kociaków.Każda złotówka ma dla nich ogromną wartość. BŁAGAMY o podarowanie życia naszym podopiecznym. Razem możemy je uratować.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Ostrowieckie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Animals" - awatar

  Ostrowieckie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Animals"

  29.03.17
  29.03.17

  Zaledwie kilku miesięczne życie Nutki rozpoczęło się „pod górkę” z ulicy trafiła do domu tymczasowego , jak się okazało o niechlubnej sławie. Była tam około miesiąca . Zabrana musiała być leczona na kalcywirusa, świerzba w uszach i długotrwałej biegunki z którą boryka się do dziś. Nutka nie trzyma kału, ma z tym duży problem , co trudnia znalezienie domu . Pan doktor który obecnie ją leczył zasugerował uraz, możliwe że ją ktoś kopnął. Nutka została wysterylizowana była w ciąży . Naszym marzeniem jest by Nutka znalazła odpowiedzialny, ciepły dom, z dala od złych ludzi …

  Zdjęcie aktualności 3 974

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Grażyna - awatar
50
Grażyna
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Grażyna - awatar
100
Grażyna
Grażyna P - awatar
100
Grażyna P
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anna B - awatar
30
Anna B
kociara - awatar
10
kociara

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.