Zbiórka Kociak Demon Zbiera Na Leczenie - miniaturka zdjęcia

Kociak Demon Zbiera Na Leczenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kociak Demon Zbiera Na Leczenie - zdjęcie główne

Kociak Demon Zbiera Na Leczenie

10 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Kociak Demon jest kociakiem uratowanym przed ukamienowaniem żywcem. Jedną kotkę (być może mamę) i kociaka ukamienowano w piwnicy. On został zabrany z brudnej, obskurnej piwnicy. Wyziębiony, głodny,brudny, świerzb i robale. Ważył 30 dkg. Leczenie - antybiotyki, witaminy, maści do uszu, dogrzewanie poduszką elektryczną, karmienie specjalistycznym mlekiem dla kociąt. I już prawie pewne, że się udało. I nagle cios - w ciągu godziny drgawki, urywany oddech. Szaleńcza jazda do lekarza. Dwa zdjęcia rtg, usg, ekg. Za maleńki na pobranie krwi, żyłki pozapadane, bladziutkie dziąsła. Wysięk w płucach. Punkcja płuc :( 4 centymetry płynu w płucach. Kot ledwie oddycha. W płynie pod mikroskopem mnóstwo leukocytów i pełzające pałeczki bakterii. Płyn z płuc to woda z glutami. Podejrzenie - sepsa albo FIP. Nigdzie nie ma testu na koronawirusy. Ani zaprzyjaźnieni lekarze, ani pobliskie hurtownie. Kot nie je, nie pije. Charczy. Podajemy tlen. Nie da się trzymać maski tlenowej w nieskończoność przy maleńkim pyszczku. Szybka decyzja. Budujemy z lekarzem "namiot tlenowy". Owijamy klateczkę folią stretch, doprowadzamy rurkę z tlenem. Mnóstwo zastrzyków, ból, nawet nie ma siły się bronić. Wkładany kociaka do "namiotu". Pozostaje czekać na poranek i wysłanie płynu do labolatorium. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Marlena Nalepka - awatar

    Marlena Nalepka

    31.05.2017
    31.05.2017

    Kociak uciekł śmierci. Nie ma FIP. Ale nadal ma wysięk do płuc. dwa razy po cztery centymetry w strzykawce. Drugi tydzień na antybiotykach i lekach wzmacniających. Nie wiadomo skąd tyle bakterii w tym płynie z płuc. Wycierpiał swoje i nadal cierpi. Ale koty są twarde - więc i ten maluszek się nie daje. Pomaleńku zaczyna jeść. Pije, mleko kocie z puszki i wodę. Walczymy, ale przegrywamy z brakiem pieniędzy. Ratowaliśmy od kamieni, możemy przegrać z chorobą. Glisty jadły go od środka. Chyba już ich nie ma. To jego imię- DEMON- pasuje do niego. Zwija uszy w trąbkę i próbuje straszyć. Proszę o pomoc w jego leczeniu i utrzymaniu. Sama nie daję rady :(

10 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

kkkkk - awatar
kkkkk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij