Zbiórka Koszatniczki i szczur u Kociary - zdjęcie główne

Koszatniczki i szczur u Kociary

490 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za wizyty weterynaryjne i leczenie koszatniczek i szczura.

Brownie, Karmel, Kinderek, Oreo i Zołza przebywają w Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "U Kociary" (www.facebook.com/koszatniczki.u.kociary).


1. Koszatniczki z Łodzi.

10.09.2018 nasza wolontariuszka z Ogoniaste-dom tymczasowy dla szczurów w Łodzi otrzymała zgłoszenie, że Animals Patrol wyłapuje koszatniczki z ulicy.
Ktoś wypuścił duże ilości maleńkich tworzeń na parking! Udało się złapać 7 samiczek i 4 samce. Niestety, to nie wszystkie, które były widziane. Cztery z nich zostały zabite na parkingu, gdyż sądzono, że są to szczury, część uciekła i ślad po nich zaginął.
Podejrzewamy, że była to pseudohodowla, która straciła kontrolę nad rozmnażającymi się zwierzętami.
Siedem samiczek przebywa w Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni w Gdańsku, a czterech samców w Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "U Kociary" we Wrocławiu.


Brownie

Wizyta kontrolna. Nie wykryto zmian dermatologicznych, w układzie oddechowym brak zmian, w badaniu parazytologicznym kału nie wykryto pasożytów. 


Karmel Wizyta kontrolna. Znaleziono zmiany dermatologiczne, ślady po pogryzieniach. Wprowadzono leczenie przeciwgrzybicze. Układ oddechowy bez zmian. W badaniu parazytologicznym kału nie wykryto pasożytów. Wykonano badanie okulistyczne w znieczuleniu ogólnym, zdiagnozowano małoocze  - prawa gałka oczna jest mała, zapadnięta w oczodole i mętna.


Kinderek

Samczyk w bardzo złym stanie. Zdiagnozowano zapalenie płuc, które aktualnie wyleczyliśmy. Samiec ma liczne zmiany dermatologiczne, wprowadzono leczenie przeciwgrzybicze. Kinderek ma duże problemy stomatologiczne, wykonano korektę wszystkich czterech arkad oraz stomatologiczne zdjęcia RTG. Aktualnie samczyk jest w trakcie zabiegów ekstrakcji zębów.

Oreo Samczyk miał zaawansowaną chorobę układu oddechowego. Mimo wprowadzonego leczenia nie udało się go uratować. Sekcyjnie stwierdzono dużą ilość płynu w klatce piersiowej.


2. ZołzaOddana przez właścicielkę, która już nie była w stanie dłużej jej leczyć. Szczur ma przewlekłe zapalenie dróg oddechowych. Wykonano badanie mikrobiologiczne z antybiogramem. W badaniu wykryto bakterie: Klebsiella pneumoniae i Staphylococcus aureus. Wprowadzono antybiotyk zgodnie z antybiogramem. Po unormowaniu problemów oddechowych zostanie poddana operacji usunięcia guzów.


---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktury!

Faktur została wystawiona na kwotę 448,05 zł.

Każda, nawet najmniejsza, wpłacona kwota jest dla nas na wagę szczęścia i zdrowia zwierząt.
Tylko dzięki Wam możemy cały czas działać na stałym, wysokim poziomie ratując, lecząc i pomagając naszym najmniejszym przyjaciołom!

Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu.
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

490 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Monika i Irek Osuch - awatar
Monika i Irek Osuch
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ursz - awatar
Ursz
10
Bożena Gołębiowska - awatar
Bożena Gołębiowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marta Fit - awatar
Marta Fit
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał - awatar
Michał
2
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij