Kotka z gorączką i chore kocięta

1 800 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Nowiutkie fafluny już bezpieczne.

Wiecie co jest wśród ludzi zabawne? A raczej żałosne. Nie potrafią się dogadać. Tworzą sztuczne podziały, Ty jesteś lepszy sort, Ty ten gorszy… 

W naszym mieście jest to samo - tworzą się jakieś grupki, które zamiast współpracować to obsmarują ci tyłek, jak chcesz coś wyjaśnić, żeby się dogadać, to nie ma bata... Nie i już. Najpierw rób komuś koło tyłka, potem zrzucaj komuś temat na głowę, a następnie gratuluj sobie i reszcie, że udało wam się pozbyć problemu i teraz to inni muszą się martwić o leki, zdrowie, doglądanie, karmę, szczepienie, odrobaczenie, znalezienie dobrych domów.

Ale do rzeczy: mamy pod opieką nowe faflunki, piękne, tylko że chore straszliwie. Zapewne w końcu zabiłby je koci katar, który ostro zaatakował ich malutkie organizmy. Przebywały na terenie starego magla - co to za miejsce i gdzie przyszły na świat te cudne maleństwa? Polecimy zobaczyć filmik. 

Mamusia to szylkretka, strasznie była przestraszona i w dodatku miała bardzo silną gorączkę. 

Mamcia jest mega wymęczona i choroba zresztą daje jej w kość. Dodatkowo musi wykarmić cztery dzioby (bo jednego - a te maluchy mają dopiero pięć !!! tygodni) ktoś już oddzielił od mamy, a inny był już martwy). 

Wszystkie dzioby piękne. Dwie długowłose trikolorki (dziewuszki), jeden rudy chłoptaś i kolejny chłoptaś z tym, że rudo-biały. Obrzydliwie brudne, śmierdzące, zapchlone z robalami w brzuszeńkach. 

Dodatkowo każdy jeden ma koci katar, więc muszę dostawać antybiotyki.

Będziemy szukać rodzince domu tymczasowego a potem domów stałych. Potrzebujemy wszystkiego. Karmy dla bejbików (maluszki mają ok. 5 tygodni), podkładów jednorazowych, żwirku drewnianego i pieniędzy na leczenie, odrobaczanie, testy, szczepienia, kastrację dla kotki, wyprawkę dla domu tymczasowego. 

Kto wesprze faflunki w drodze do szczęścia?

Komentarze


  • Edyta Mazur - awatar

    Edyta Mazur

    18.06.17
    18.06.17

    Powodzenia ❤

1 800 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
210
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
iwona - awatar
iwona
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcelina Orlik - awatar
Marcelina Orlik
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij