Kotka z gorączką i chore kocięta

1 800 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Nowiutkie fafluny już bezpieczne.

Wiecie co jest wśród ludzi zabawne? A raczej żałosne. Nie potrafią się dogadać. Tworzą sztuczne podziały, Ty jesteś lepszy sort, Ty ten gorszy… 

W naszym mieście jest to samo - tworzą się jakieś grupki, które zamiast współpracować to obsmarują ci tyłek, jak chcesz coś wyjaśnić, żeby się dogadać, to nie ma bata... Nie i już. Najpierw rób komuś koło tyłka, potem zrzucaj komuś temat na głowę, a następnie gratuluj sobie i reszcie, że udało wam się pozbyć problemu i teraz to inni muszą się martwić o leki, zdrowie, doglądanie, karmę, szczepienie, odrobaczenie, znalezienie dobrych domów.

Ale do rzeczy: mamy pod opieką nowe faflunki, piękne, tylko że chore straszliwie. Zapewne w końcu zabiłby je koci katar, który ostro zaatakował ich malutkie organizmy. Przebywały na terenie starego magla - co to za miejsce i gdzie przyszły na świat te cudne maleństwa? Polecimy zobaczyć filmik. 

Mamusia to szylkretka, strasznie była przestraszona i w dodatku miała bardzo silną gorączkę. 

Mamcia jest mega wymęczona i choroba zresztą daje jej w kość. Dodatkowo musi wykarmić cztery dzioby (bo jednego - a te maluchy mają dopiero pięć !!! tygodni) ktoś już oddzielił od mamy, a inny był już martwy). 

Wszystkie dzioby piękne. Dwie długowłose trikolorki (dziewuszki), jeden rudy chłoptaś i kolejny chłoptaś z tym, że rudo-biały. Obrzydliwie brudne, śmierdzące, zapchlone z robalami w brzuszeńkach. 

Dodatkowo każdy jeden ma koci katar, więc muszę dostawać antybiotyki.

Będziemy szukać rodzince domu tymczasowego a potem domów stałych. Potrzebujemy wszystkiego. Karmy dla bejbików (maluszki mają ok. 5 tygodni), podkładów jednorazowych, żwirku drewnianego i pieniędzy na leczenie, odrobaczanie, testy, szczepienia, kastrację dla kotki, wyprawkę dla domu tymczasowego. 

Kto wesprze faflunki w drodze do szczęścia?

Komentarze


  • Edyta Mazur - awatar

    Edyta Mazur

    18.06.2017
    18.06.2017

    Powodzenia ❤

1 800 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
210
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
iwona - awatar
iwona
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcelina Orlik - awatar
Marcelina Orlik
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij