Zbiórka kocie dzieciaki - zdjęcie główne

kocie dzieciaki

335 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Cześć !

Niestety wiosna nie jest dla nas dobrym okresem , to nie powód by cieszyć się z coraz to lepszej pogody. Wiosna to moment narodzin niechcianych kociąt , które w pierwszych miesiącach swojego życia albo przeżyją , albo umrą.

Niestety nie jesteśmy w stanie każdego kociego życia uratować, ale dajemy z siebie ile damy radę, ale dzięki Wam możemy uratować na pewno więcej niż bez waszej pomocy.

Na ten moment "na stanie" mamy 74 koty w tym 19 kociąt w wieku 0-3 miesięcy . Kocięta są bardzo wymagające nie tylko w sprawach opieki, ale głównie finansowej . Maluszki bez mamy muszą dostawać specjalne mleko ratujące im życie , podawaną maja szczepionki wzmacniające w pierwszych miesiącach życia , te starsze które zaczynają same jeść potrzebują dobrego jedzonka dla kociąt , oprócz tego regularne odrobaczenia od małego , szczepienia i często wymagają dodatkowego leczenie np. koci katar , nie zapominajmy o żwirku który u nas przy takiej ilość idzie kilogramami.

Wydatki przy takich maluszkach są bardzo duże ,a dzieciaczków ciągle przybywa w dniu dzisiejszym jedziemy na kolejną interwencję i do wyłapania mamy 5 maluchów które żyją na dworze przeganiane z podwórka na podwórko...

PROSZĘ POMÓŻ NAM 

335 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
100
Elcia L. - awatar
Elcia L.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Martyna - awatar
Martyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Lindemann - awatar
Małgorzata Lindemann
20
Elżbieta Lewczuk - awatar
Elżbieta Lewczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij