Zbiórka Kocie Łakocie - zdjęcie główne

Kocie Łakocie

968 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Kocie Łakocie

Kim jesteśmy?

Neko znaczy kot. Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym.

Jesteśmy grupą przyjaciół, a każdy z nas ma własną kocią rodzinę. Mamy jeden wspólny cel - chcemy, żeby każdy kot odnalazł swojego człowieka.

Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Kocie Łakocie

Na co zbieramy?

Mjeczysław Naczelnik powiada: Jeden miesiąc - jeden przelew - dużo karmy!

Kot Mjeczysław, z inicjatywy naszych wspaniałych Pomagaczy, organizuje doroczną ściepę na puchy pod nazwą "Kocie Łakocie".

Raz w roku, w ciągu jednego miesiąca zbieramy fundusze na zakup rocznego zapasu karmy dla kocich podopiecznych Neko. W jednym miesiącu w roku, Pomagacz wykonuje pojedynczy przelew na dowolną kwotę (np. 5 czy 10 zł) i zaprasza znajomych do przyłączenia się do akcji. Dużo Pomagaczy to dużo Kocich Łakoci :)

Zdjęcie opisu zbiórki Kocie Łakocie

Mjeczysław prosi o kilka pijondzów!

Jaki będzie nasz pierwszy rekord? :D Mjeczysław już liczy, na karkuratorze z komunii pożyczonym od Dużej :P Doliczyć się nie może, a już się karkurator zgrzał ;)


Akcję rozpoczęliśmy 15 stycznia, a kończymy 15 lutego. Do tego czasu Mjeczysław na pewno naumie się obsługi karkuratora i policzy ile pijondzów udało się zebrać w tym roku na Kocie Łakocie.

 

"Proszę pomóż nam zebrać pijondze na karmeł rocznoł!"

                                              ~Mjeczysław Naczelnik Szpecjalista Matematyki Stosowanej

Zdjęcie opisu zbiórki Kocie Łakocie

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jonatan - awatar

  Jonatan

  11.02.2016
  11.02.2016

  Smacznego! :)

 • Magda - awatar

  Magda

  04.02.2016
  04.02.2016

  Też mam kota Mieczysława :)

 • kitolda - awatar

  kitolda

  01.02.2016
  01.02.2016

  Powodzenia kiciaki!

 • Joanna - awatar

  Joanna

  31.01.2016
  31.01.2016

  Niech chociaż na kabanosy będzie!

968 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Wpłaty: 48

Kamila - awatar
Kamila
5
Piotr - awatar
Piotr
5
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Piotr - awatar
Piotr
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
3
Jonatan - awatar
Jonatan
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Dominika - awatar
Dominika
50
Beata - awatar
Beata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij