Zbiórka Kocięta ze strychu - zdjęcie główne

Kocięta ze strychu

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Maria Gancarz - awatar

Maria Gancarz

Organizator zbiórki

Pod moją opiekę 13 lipca trafiły kolejne potrzebujące cztery, przerażone kocięta ze strychu. Zostały zabrane ponieważ zaczęły już się rozchodzić po okolicy i bałam się,  że później nie będę mogła im pomóc. 

Kotki niestety miały całą masę pcheł, które wypełniały większą część ich sierści, a na dodatek kocięta mają w uszach świerzbowca, którego trzeba wyleczyć. Dostały już środek na odpchlenie i zostały wyczyszczone uszy czego efekty można zobaczyć na poniższych zdjęciach... Po raz kolejny potrzebuję Państwa pomocy i proszę o pomoc dla tych kociąt... Potrzebne jest dla nich leczenie, karma sucha oraz mokra, profilaktyka - odrobaczenie, szczepienie i przede wszystkim nowe domki. Planowana jest także sterylizacja ich mamy. 

Kim jestem? 

Mam na imię Maria. Zwierzęta od zawsze były moją pasją. Odkąd pamiętam były częścią mojego życia. Od ponad dwóch lat pomagam potrzebującym i bezdomnym zwierzętom. Od pewnego czasu zajmuję się prowadzeniem domu tymczasowego dla kotów oraz szukam im nowych opiekunów. Jestem osobą empatyczną z sercem do zwierząt, która nie potrafiłaby odmówić im tej pomocy. 

Aktualizacje


 • Maria Gancarz - awatar

  Maria Gancarz

  21.09.2019
  21.09.2019

  Dziękuje bardzo za Państwa wsparcie! Kociaki wczoraj pojechały w duecie do nowego domku i zamieszkały w Krakowie 😁

Komentarze


 • Kineta - awatar

  Kineta

  19.07.2019
  19.07.2019

  Piękne ale bardzo zlęknione i potrzebujące pomocy kocięta !

  • Maria Gancarz - awatar

   Maria Gancarz - Organizator zbiórki

   20.07.2019
   20.07.2019

   Bardzo dziękuję za wsparcie!! 😣❤️

 • Ola i spółka ;) - awatar

  Ola i spółka ;)

  17.07.2019
  17.07.2019

  Mam nadzieję, że więcej osób przyczyni się do wpłaty. Dziękuję osobom, które wsparły kociaki i pomogły uzbierać większą kwotę, którą właśnie przekazuję ❤️

  • Maria Gancarz - awatar

   Maria Gancarz - Organizator zbiórki

   17.07.2019
   17.07.2019

   Ola z całego serca bardzo dziękuję Tobie i pozostałym osobom za wsparcie!! ❤️❤️❤️🤗

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Maria Gancarz - awatar

Maria Gancarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ziolko - awatar
ziolko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kineta - awatar
Kineta
25
Evelina - awatar
Evelina
100
Wiktoria Pojnar - awatar
Wiktoria Pojnar
15
Eńka - awatar
Eńka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij