Zbiórka Widziałaś gdzieś moją mamę? - zdjęcie główne

Widziałaś gdzieś moją mamę?

1 100 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

„Dzień dobry

Mam cztery sieroty!! Parę tygodni temu w miejscu, gdzie pracuję, okociła się kotka. Pracuję w dużym zakładzie, gdzie jest pełno zakamarków, a w pobliżu ruchliwe ulice… Dwa dni temu matka zniknęła. Nie ma jej! Chodziłam, szukałam, pytałam, kiciałam… I nic! Jestem zrozpaczona i załamana. Co robić!!? Czy miesięczne kotki przeżyją bez matki??? Ile dni mogą nie jeść?! Czy nic ich nie pożre? Czy możecie mi pomóc?”

Matka prawdopodobnie nie żyje. Kocica nie zostawia swoich dzieci. Kociaki umrą w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu godzin. Co robić?! Fundacja pęka w szwach!!! Osoba, która je zgłosiła nie ma doświadczenia ani możliwości czasowych… Szukała im mamki. Bezskutecznie. Miesięczne kocięta potrzebują karmienia co kilka godzin. Masowania małych pupek i brzuszków. Karmienia buteleczką wielkości kciuka, specjalnego mleka dla osesków, ciepła, komfortu... Osoba niedoświadczona, a przede wszystkim – pracująca na etacie – nie może tego zrobić. Urlop? Zwolnienie? Jak?!

Decyzja zapada. Bierzemy. Pani Doktor z lecznicy będzie się nimi opiekować… Sierotki będą miały najlepszą opiekę na świecie. Ale niestety… Odchowanie takich maluchów kosztuje… Kosztuje ogrom pracy, ale i środków na mleko, profilaktykę, szczepienia, podkłady, chusteczki, wysokokaloryczną karmę…

A do tego widmo tych wszystkich kocięcych chorób znowu zawisło nad nami…


Staramy się nie myśleć zbyt pesymistycznie…

Mamy nadzieję, że jeśli zapewnimy sierotkom wszystko, co najlepsze, szybko i bezboleśnie przeżyją ten najtrudniejszy czas…


Prosimy, pomóżcie nam zadbać o maluchy. One ledwo oczy otworzyły, a już straciły mamusię…

Gdy nie śpią, ciągle płaczą i wołają…

Serce pęka…

Dlaczego takie niewinne istotki muszą walczyć o życie?

*środki niewykorzystane na cel wskazany przeznaczymy na inne koty w potrzebie.

Aktualizacja 14.04.2018

Dostaliśmy wiadomość, że kocica wróciła po ponad pięciu dniach nieobecności. Niestety nie wiemy w jakim jest stanie, bo nikomu nie daje do siebie podejść. Chcielibyśmy żeby obejrzała ją Pani Weterynarz. Musimy czekać. 

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  23.05.2018
  23.05.2018

  Kocięta są nadal pod opieką Pani Doktor. Pod Jej czujnym oczkiem nauczyły się jeść pokarm stały i korzystać z kuwetki. Są już po pierwszym szczepieniu i rozpoczynamy poszukiwania dla nich najlepszych domków na świecie… Dzięki Wam do całej kwoty brakuje już bardzo mało. Dziękujemy z całego serduszka i prosimy o jeszcze troszkę. Tylko dzięki Wam będziemy mogli zapłacić za ich szczepienia, odrobaczenia, zdrowe jedzonko i całą resztę potrzebną takim maluchom…

  Zdjęcie aktualizacji 15 477

Komentarze


 • Sławek Wroński - awatar

  Sławek Wroński

  23.05.2018
  23.05.2018

  No jeszcze raz troszkę.

 • Ilona - awatar

  Ilona

  16.05.2018
  16.05.2018

  Rośnijcie zdrowo kochane maleństwa.

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   23.05.2018
   23.05.2018

   Dziękujemy! My też uważamy, że ich zdrówko jest najważniejsze. <3

 • Sławek Wroński - awatar

  Sławek Wroński

  20.04.2018
  20.04.2018

  Choć troszkę i ratujcie

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   22.04.2018
   22.04.2018

   Dziękujemy. Troszkę to bardzo dużo. <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.2018
  13.04.2018

  Trzymam kciuki za maluszka!!!

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   14.04.2018
   14.04.2018

   Dziękujemy.

 • Wiktoria - awatar

  Wiktoria

  10.04.2018
  10.04.2018

  Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ❤️

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   10.04.2018
   10.04.2018

   My też mamy taką nadzieję. Dziękujemy.

1 100 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ROBERT - awatar
ROBERT
100
Angelika - awatar
Angelika
20
Sylwia Kasztelan - awatar
Sylwia Kasztelan
10
Anka - awatar
Anka
20
Sławek Wroński - awatar
Sławek Wroński
45
Ilona - awatar
Ilona
50
Karolina - awatar
Karolina
5
Iwona - awatar
Iwona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij