Zbiórka Maxiu - kocurek, który chce żyć - zdjęcie główne

Maxiu - kocurek, który chce żyć

670 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Maxiu trafił do nas po wypadku komunikacyjnym. Był w bardzo ciężkim stanie... Ciężko oddychał,  z pyszczka sączyła się krew, a dodatkowo miał silny koci katar. 

Pomyśleliśmy o najgorszym - że kocurka nie będzie się dało uratować...

Natychmiast zawieźliśmy go do lecznicy weterynaryjnej, gdzie lekarze ustabilizowali jego stan i wykonali wszystkie niezbędne badania. 

Maxiu ma złamaną żuchwę. Nie może przez to swobodnie jeść, musi być karmiony strzykawką oraz kroplówkowany. 

Walczymy o życie Maxia, bo to cudowny kocurek - pełen miłości, dobroci i chęci życia. Podczas kroplówek mruczy głośno i wtula się w człowieka. 

Pomóżcie nam uratować kolejne kocie życie.  Pierwsza wizyta, podczas której została wykonana kastracja, zdjęcie RTG oraz zszycie ran w pyszczku kosztowała 560 zł. Czeka nas jeszcze kontrolne zdjęcie RTG oraz usunięcie połamanych ząbków. Dlatego bardzo prosimy o pomoc w pokryciu kosztów leczenia... :(


EDIT: 27.03.2020 r.

Maxiu dzisiaj zaczął sam jeść, co nas ogromnie cieszy :) Czuje się już znacznie lepiej, choć koci katarek wciąż męczy, a złamana żuchwa bardzo boli. Mamy jednak nadzieję, że kocurek szybko dojdzie do zdrowia. Dziękujemy za wsparcie.

Maxiu w domku tymczasowym :) Najbardziej polubił łóżko !

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

  OTOZ Animals Oddział Oświęcim

  11.04.20
  11.04.20

  Maxiu znalazł kochający domek! Z całego serca dziękujemy Państwo za pomoc w uratowaniu kocurka :)

  Zdjęcie aktualizacji 47 517

670 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Sascha_KP - awatar
Sascha_KP
20
Marcin Czerwik - awatar
Marcin Czerwik
100
Agata St. - awatar
Agata St.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz S - awatar
Tomasz S
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij