Zbiórka Maxiu - kocurek, który chce żyć - zdjęcie główne

Maxiu - kocurek, który chce żyć

670 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Maxiu trafił do nas po wypadku komunikacyjnym. Był w bardzo ciężkim stanie... Ciężko oddychał,  z pyszczka sączyła się krew, a dodatkowo miał silny koci katar. 

Pomyśleliśmy o najgorszym - że kocurka nie będzie się dało uratować...

Natychmiast zawieźliśmy go do lecznicy weterynaryjnej, gdzie lekarze ustabilizowali jego stan i wykonali wszystkie niezbędne badania. 

Maxiu ma złamaną żuchwę. Nie może przez to swobodnie jeść, musi być karmiony strzykawką oraz kroplówkowany. 

Walczymy o życie Maxia, bo to cudowny kocurek - pełen miłości, dobroci i chęci życia. Podczas kroplówek mruczy głośno i wtula się w człowieka. 

Pomóżcie nam uratować kolejne kocie życie.  Pierwsza wizyta, podczas której została wykonana kastracja, zdjęcie RTG oraz zszycie ran w pyszczku kosztowała 560 zł. Czeka nas jeszcze kontrolne zdjęcie RTG oraz usunięcie połamanych ząbków. Dlatego bardzo prosimy o pomoc w pokryciu kosztów leczenia... :(


EDIT: 27.03.2020 r.

Maxiu dzisiaj zaczął sam jeść, co nas ogromnie cieszy :) Czuje się już znacznie lepiej, choć koci katarek wciąż męczy, a złamana żuchwa bardzo boli. Mamy jednak nadzieję, że kocurek szybko dojdzie do zdrowia. Dziękujemy za wsparcie.

Maxiu w domku tymczasowym :) Najbardziej polubił łóżko !

Aktualności


 • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

  OTOZ Animals Oddział Oświęcim

  11.04.20
  11.04.20

  Maxiu znalazł kochający domek! Z całego serca dziękujemy Państwo za pomoc w uratowaniu kocurka :)

  Zdjęcie aktualności 47 517

670 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Sascha_KP - awatar
Sascha_KP
20
Marcin Czerwik - awatar
Marcin Czerwik
100
Agata St. - awatar
Agata St.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz S - awatar
Tomasz S
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij