Zbiórka Kocurek ze złamanymi 2 łapkami - zdjęcie główne

Kocurek ze złamanymi 2 łapkami

1 410 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Sytuacja ma miejsce w Zambrowie na ogródkach działkowych Pod Długoborzem, gdzie
prześladowane są tam koty.  Przeciwnicy kotów w ogródkach działkowych Pod Długoborzem stosują takie metody jak jak trucie, zastawianie pułapek, strzelanie do kotów (co dotyczy także błąkających się tam psów). Karmicielka zgłaszała sytuację na policję, jednak bez efektów, choć wydawało się, że prześladowanie "na chwilę" ustało. Koty przychodziły do jedzenia, zachowywały się spokojne. Niestety, to były pozory, chwilowa przerwa. 

Po kilku tygodniach sytuacja wróciła do obowiązującej w tym ogrodzie normy. Szczególnym wyrazem okrucieństwa prymitywnych okrutników jest to, co spotkało tego uroczego, młodego kotka. 

To ledwie roczny kociak. Jeszcze przed tygodniem biegał. Jeszcze kilka dni temu przyszedł do jedzenia, chociaż widać było, że jest zastraszony, że boi się ludzi, nawet mnie, osoby która regularnie podawała mu karmę. Potem zniknął. W środę rano przywlókł się na działkę karmicielki powłócząc tylnymi dwiema łapkami. Nie mógł chodzić, ani też wstać. Prześwietlenie w zambrowskiej lecznicy wykazało, że ma złamaną jedną łapę.


Kot na cito trafił do lecznicy Boliłapka w Białymstoku pod fachowe oko ortopedy. I tu okazało się, że kot ma złamane dwie tylnie łapki oraz główkę kości udowej do usunięcia. Do tego ogromnego tasiemca i świerzbowiec. Koszt operacji powalił nas na kolana - 1300 zł :(
Pomóżcie, bo my sami tego nie udźwigniemy. Wioząc kota do Białegostoku sądziliśmy, że to tylko złamanie jednej łapy i koszt będzie 500 zł. Niestety koszta te ponad dwukrotnie zostały zwiększone :(
RATUNKU, nie będziemy mieć z czego pokryć faktury.
Kotek cały czas przebywa w lecznicy Boliłapka. Operacja była długa i skomplikowana, ale udało się.
Pomóżcie nam pomagać bo Jedno Serce Nie Da Rady.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.07.2018
  07.07.2018

  Co się stanie z kocurkiem kiedy zakończy leczenie? Mam nadzieję, że nie wróci w miejsce w którym doznał takiej krzywdy. Bardzo proszę o informację.

 • AgaM. - awatar

  AgaM.

  07.07.2018
  07.07.2018

  Zdrówka Maluszku!

1 410 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Wpłaty: 49

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Alina - awatar
Alina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij