Zbiórka Kocurek ze złamanymi 2 łapkami - zdjęcie główne

Kocurek ze złamanymi 2 łapkami

1 410 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Sytuacja ma miejsce w Zambrowie na ogródkach działkowych Pod Długoborzem, gdzie
prześladowane są tam koty.  Przeciwnicy kotów w ogródkach działkowych Pod Długoborzem stosują takie metody jak jak trucie, zastawianie pułapek, strzelanie do kotów (co dotyczy także błąkających się tam psów). Karmicielka zgłaszała sytuację na policję, jednak bez efektów, choć wydawało się, że prześladowanie "na chwilę" ustało. Koty przychodziły do jedzenia, zachowywały się spokojne. Niestety, to były pozory, chwilowa przerwa. 

Po kilku tygodniach sytuacja wróciła do obowiązującej w tym ogrodzie normy. Szczególnym wyrazem okrucieństwa prymitywnych okrutników jest to, co spotkało tego uroczego, młodego kotka. 

To ledwie roczny kociak. Jeszcze przed tygodniem biegał. Jeszcze kilka dni temu przyszedł do jedzenia, chociaż widać było, że jest zastraszony, że boi się ludzi, nawet mnie, osoby która regularnie podawała mu karmę. Potem zniknął. W środę rano przywlókł się na działkę karmicielki powłócząc tylnymi dwiema łapkami. Nie mógł chodzić, ani też wstać. Prześwietlenie w zambrowskiej lecznicy wykazało, że ma złamaną jedną łapę.


Kot na cito trafił do lecznicy Boliłapka w Białymstoku pod fachowe oko ortopedy. I tu okazało się, że kot ma złamane dwie tylnie łapki oraz główkę kości udowej do usunięcia. Do tego ogromnego tasiemca i świerzbowiec. Koszt operacji powalił nas na kolana - 1300 zł :(
Pomóżcie, bo my sami tego nie udźwigniemy. Wioząc kota do Białegostoku sądziliśmy, że to tylko złamanie jednej łapy i koszt będzie 500 zł. Niestety koszta te ponad dwukrotnie zostały zwiększone :(
RATUNKU, nie będziemy mieć z czego pokryć faktury.
Kotek cały czas przebywa w lecznicy Boliłapka. Operacja była długa i skomplikowana, ale udało się.
Pomóżcie nam pomagać bo Jedno Serce Nie Da Rady.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.07.2018
  07.07.2018

  Co się stanie z kocurkiem kiedy zakończy leczenie? Mam nadzieję, że nie wróci w miejsce w którym doznał takiej krzywdy. Bardzo proszę o informację.

 • AgaM. - awatar

  AgaM.

  07.07.2018
  07.07.2018

  Zdrówka Maluszku!

1 410 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób

Wpłaty: 49

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Alina - awatar
Alina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij