Zbiórka Zbiórka na pogrzeb Konrada P. - zdjęcie główne

Zbiórka na pogrzeb Konrada P.

12 600 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Sandra Bruhn - awatar

Sandra Bruhn

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele, 

W dniu 12 czerwca odszedł od nas Konrad Pietrzak. Nasz syn, brat, przyjaciel, bliski naszym sercom.  Bóg powołał Konrada do siebie nagle, z dnia na dzień.  Pogrążeni w smutku rodzina i przyjaciele nie byli przygotowani na Jego niespodziewane odejście,dlatego zwracają się do Was z prośbą o wsparcie - również materialne.  Koszty pochówku nie należą do najniższych, a pomoc państwa niestety jest niewystarczająca.  Prosimy o pomoc w zebraniu sumy pieniędzy, która pozwoli nam godnie pożegnać Konrada w jego ostatniej drodze. 

Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i Konrada. 

Aktualizacje


 • Sandra Bruhn - awatar

  Sandra Bruhn

  22.06.18
  22.06.18

  Podziękowanie.

Komentarze


 • Julita i Marek - awatar

  Julita i Marek

  16.06.18
  16.06.18

  Kochani Renatko, Mirku i Emilko. Bardzo nam przykro, ze straty Waszego kochanego syna i brata. Łączymy się z Wami w bólu i powierzamy Was modlitwie Panu Jezusowi, który jest Zmartwychwstaniem i życiem. Wierzymy, że Konrad jest już w lepszym - Bożym świecie i wyczekuje czasu, kiedy spotka się znowu z Wami w domu Ojca. Niech Was Bóg prowadzi i ukoi Wasz ból. Julita i Marek Olaniewicz (Prz 17:17)

 • żaba kolega z klubu - awatar

  żaba kolega z klubu

  16.06.18
  16.06.18

  Nie moge w to uwierzyc jeszcze nie dawno trenowalismy i pisalismy razem ,masakra jakie zycie jest kruche.Wyrazy współczucia dla rodziny.

 • Joanna Jochemska - awatar

  Joanna Jochemska

  15.06.18
  15.06.18

  Najszczersze kondolencje dla całej rodziny 😢

 • Szymon Matusiak - awatar

  Szymon Matusiak

  15.06.18
  15.06.18

  Drodzy Mirku i Renato z Rodziną, Przyjmijcie moje serdeczne wyrazy współczucia. II List do Koryntian 1:3-4: "Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia i Bóg wszelkiej pociechy, Który pociesza nas we wszelkim utrapieniu naszym, abyśmy tych, którzy są w jakimkolwiek utrapieniu, pocieszać mogli taką pociechą, jaką nas samych Bóg pociesza."

 • Krystyna Krekora - awatar

  Krystyna Krekora

  14.06.18
  14.06.18

  Wyrazy głębokiego współczucia

12 600 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Sandra Bruhn - awatar

Sandra Bruhn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 135

Barbara - awatar
Barbara
100
Ewa Szarzyńska - awatar
Ewa Szarzyńska
50
Butterfly81 - awatar
Butterfly81
1 000
Paulina Bierzuńska - awatar
Paulina Bierzuńska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Katarzyna Stec - awatar
Katarzyna Stec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij