Zbiórka Zbiórka na pogrzeb Konrada P. - zdjęcie główne

Zbiórka na pogrzeb Konrada P.

12 600 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Sandra Bruhn - awatar

Sandra Bruhn

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele, 

W dniu 12 czerwca odszedł od nas Konrad Pietrzak. Nasz syn, brat, przyjaciel, bliski naszym sercom.  Bóg powołał Konrada do siebie nagle, z dnia na dzień.  Pogrążeni w smutku rodzina i przyjaciele nie byli przygotowani na Jego niespodziewane odejście,dlatego zwracają się do Was z prośbą o wsparcie - również materialne.  Koszty pochówku nie należą do najniższych, a pomoc państwa niestety jest niewystarczająca.  Prosimy o pomoc w zebraniu sumy pieniędzy, która pozwoli nam godnie pożegnać Konrada w jego ostatniej drodze. 

Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i Konrada. 

Aktualizacje


 • Sandra Bruhn - awatar

  Sandra Bruhn

  22.06.2018
  22.06.2018

  Podziękowanie.

Komentarze


 • Julita i Marek - awatar

  Julita i Marek

  16.06.2018
  16.06.2018

  Kochani Renatko, Mirku i Emilko. Bardzo nam przykro, ze straty Waszego kochanego syna i brata. Łączymy się z Wami w bólu i powierzamy Was modlitwie Panu Jezusowi, który jest Zmartwychwstaniem i życiem. Wierzymy, że Konrad jest już w lepszym - Bożym świecie i wyczekuje czasu, kiedy spotka się znowu z Wami w domu Ojca. Niech Was Bóg prowadzi i ukoi Wasz ból. Julita i Marek Olaniewicz (Prz 17:17)

 • żaba kolega z klubu - awatar

  żaba kolega z klubu

  16.06.2018
  16.06.2018

  Nie moge w to uwierzyc jeszcze nie dawno trenowalismy i pisalismy razem ,masakra jakie zycie jest kruche.Wyrazy współczucia dla rodziny.

 • Joanna Jochemska - awatar

  Joanna Jochemska

  15.06.2018
  15.06.2018

  Najszczersze kondolencje dla całej rodziny 😢

 • Szymon Matusiak - awatar

  Szymon Matusiak

  15.06.2018
  15.06.2018

  Drodzy Mirku i Renato z Rodziną, Przyjmijcie moje serdeczne wyrazy współczucia. II List do Koryntian 1:3-4: "Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia i Bóg wszelkiej pociechy, Który pociesza nas we wszelkim utrapieniu naszym, abyśmy tych, którzy są w jakimkolwiek utrapieniu, pocieszać mogli taką pociechą, jaką nas samych Bóg pociesza."

 • Krystyna Krekora - awatar

  Krystyna Krekora

  14.06.2018
  14.06.2018

  Wyrazy głębokiego współczucia

12 600 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Sandra Bruhn - awatar

Sandra Bruhn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 135

Barbara - awatar
Barbara
100
Ewa Szarzyńska - awatar
Ewa Szarzyńska
50
Butterfly81 - awatar
Butterfly81
1 000
Paulina Bierzuńska - awatar
Paulina Bierzuńska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Katarzyna Stec - awatar
Katarzyna Stec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij