Zbiórka Zbiórka na pogrzeb Konrada P. - zdjęcie główne

Zbiórka na pogrzeb Konrada P.

12 600 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Sandra Bruhn - awatar

Sandra Bruhn

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele, 

W dniu 12 czerwca odszedł od nas Konrad Pietrzak. Nasz syn, brat, przyjaciel, bliski naszym sercom.  Bóg powołał Konrada do siebie nagle, z dnia na dzień.  Pogrążeni w smutku rodzina i przyjaciele nie byli przygotowani na Jego niespodziewane odejście,dlatego zwracają się do Was z prośbą o wsparcie - również materialne.  Koszty pochówku nie należą do najniższych, a pomoc państwa niestety jest niewystarczająca.  Prosimy o pomoc w zebraniu sumy pieniędzy, która pozwoli nam godnie pożegnać Konrada w jego ostatniej drodze. 

Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i Konrada. 

Aktualizacje


 • Sandra Bruhn - awatar

  Sandra Bruhn

  22.06.2018
  22.06.2018

  Podziękowanie.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Julita i Marek - awatar

  Julita i Marek

  16.06.2018
  16.06.2018

  Kochani Renatko, Mirku i Emilko. Bardzo nam przykro, ze straty Waszego kochanego syna i brata. Łączymy się z Wami w bólu i powierzamy Was modlitwie Panu Jezusowi, który jest Zmartwychwstaniem i życiem. Wierzymy, że Konrad jest już w lepszym - Bożym świecie i wyczekuje czasu, kiedy spotka się znowu z Wami w domu Ojca. Niech Was Bóg prowadzi i ukoi Wasz ból. Julita i Marek Olaniewicz (Prz 17:17)

 • żaba kolega z klubu - awatar

  żaba kolega z klubu

  16.06.2018
  16.06.2018

  Nie moge w to uwierzyc jeszcze nie dawno trenowalismy i pisalismy razem ,masakra jakie zycie jest kruche.Wyrazy współczucia dla rodziny.

 • Joanna Jochemska - awatar

  Joanna Jochemska

  15.06.2018
  15.06.2018

  Najszczersze kondolencje dla całej rodziny 😢

 • Szymon Matusiak - awatar

  Szymon Matusiak

  15.06.2018
  15.06.2018

  Drodzy Mirku i Renato z Rodziną, Przyjmijcie moje serdeczne wyrazy współczucia. II List do Koryntian 1:3-4: "Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia i Bóg wszelkiej pociechy, Który pociesza nas we wszelkim utrapieniu naszym, abyśmy tych, którzy są w jakimkolwiek utrapieniu, pocieszać mogli taką pociechą, jaką nas samych Bóg pociesza."

 • Krystyna Krekora - awatar

  Krystyna Krekora

  14.06.2018
  14.06.2018

  Wyrazy głębokiego współczucia

12 600 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Sandra Bruhn - awatar

Sandra Bruhn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 135

Barbara - awatar
Barbara
100
Ewa Szarzyńska - awatar
Ewa Szarzyńska
50
Butterfly81 - awatar
Butterfly81
1 000
Paulina Bierzuńska - awatar
Paulina Bierzuńska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Katarzyna Stec - awatar
Katarzyna Stec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij