Zbiórka By mieć końskie zdrowie :) - zdjęcie główne

By mieć końskie zdrowie :)

1 671 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Maja Opp - awatar

Maja Opp

Organizator zbiórki

Cześć!

Nazywam się Majka i mam 25 lat. 

Jazdę konną trenuję od 10lat i jest to moja pasja. Niestety, od wielu lat nie mogę w pełni cieszyć się urokami jazdy konnej ze względu na doskwierający mi ból w trakcie jazdy jak i przy normalnym funkcjonowaniu. 

Ból kolan towarzyszy mi odkąd sięgam pamięcią czyli czasów podstawówki. Tłumaczony był mi moją nadwagą i tym, że dorastam. Niestety, minęło już sporo lat od tego momentu a ból coraz bardziej się nasila. Do tego stopnia, że musiałam zrezygnować ze studiów jakimi było wychowanie fizyczne. Ból na tyle doskwiera, że przeszkadza mi w codziennych czynnościach, kucanie żeby sięgnąć po produkt na najniższej półce to wyzwanie kiedy zaraz po dosięgnięciu do produktu trzeba wstać. 

Tak mijały lata, aż koleżanka poleciła mi swojego osteopatę. Stwierdziłam, że niewiele tracę, mogę tylko zyskać...

Diagnoza wizyty - Chondromalacja rzepki w obu kolanach.

Leczenie:

Jako pierwszy wydatek to zakup wkładek korekcyjnych do butów - koszt: 300zł + 100zł wizyta

Kolejne : od 6 do 8 zabiegów co tydzień przystawiania pijawek. Koszt 300zł pijawki + 100zł wizyta. 

Na końcu leczenie sygnałem PST, który ma na celu odbudowę chrząstki stawowej poprzez stymulację kolagenu i innych składników budulcowych. Koszt wypożyczenia sprzętu do zabiegów jeszcze nie jest mi znany,  ze względu na to, że spora liczba osób oczekuje na niego więc muszę dopiero zostać do niego zakwalifikowana. 


Leczenie kosztować będzie sporo, ale od tego zależy moje dalsze zdrowie, ponieważ przy obecnym zużyciu stawów może dojść do tego, że za 10 lat nie będę mogła się sprawnie poruszać.


Zwracam się do państwa o pomoc. Kwota ta jest dla mnie samodzielnie nieosiągalna w tak krótkim czasie. Nie stać mnie na leczenie bez wpadania w długi :( Wierzę, że wokół siebie mam mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy pomogą mi, tak jak ja wiele razy pomagałam innym. Mam nadzieje, że dobro które ja czyniłam wróci do mnie. 


Z góry serdecznie dziękuję. 

Pozdrawiam, Maja.


Edit.

Kwota wzrosła ze względu na koszta dojazdu i to, że przeprowadziłam złą kalkulację.

Aktualności


 • Maja Opp - awatar

  Maja Opp

  25.03.19
  25.03.19

  Kolejne wydatki. Rachunek za zakup tabletek z witaminą D3 oraz K2, które mają wspomóc i poprawić mój niedobór witamin. Wizyta u fizjoterapeuty i pierwsze przystawianie pijawek! Po pierwszym zabiegu cud ! Ruchomość w lewej kolanie o wiele poprawiona, w prawym częściowy zanik bólów. Jak na pierwszy zabieg jestem mocno zaskoczona i zadowolona :)

  Zdjęcie aktualności 28 567

Komentarze


 • Michał Pietruszka - awatar

  Michał Pietruszka

  29.03.19
  29.03.19

  Powodzenia :)

 • Natalia - awatar

  Natalia

  16.02.19
  16.02.19

  Trzymamy za Ciebie kciuki :) pozdrawiamy, Natalia Łukasz i Amelka :*

 • Wiktoria Czerwińska - awatar

  Wiktoria Czerwińska

  07.01.19
  07.01.19

  Kochana, życze szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  07.01.19
  07.01.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

1 671 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Maja Opp - awatar

Maja Opp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Michał Pietruszka - awatar
Michał Pietruszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Bandrowska - awatar
Karolina Bandrowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij