Zbiórka Wsparcie koszatniczkowych DT - miniaturka zdjęcia

Wsparcie koszatniczkowych DT

Na pewno wielu z Was słyszało o interwencji z odbiorem ponad 200 koszatniczek z prywatnego mieszkania. U nas na dom nadal czeka ponad 100 z nich. W najbliższych dniach zaczną trafiać do innych domów tymczasowych, ale z racji, iż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko wyżywić takie stado, chcielibyśmy choć w jakiejś części wesprzeć tymczasy karmą oraz ziołami. 

Wiemy jak to jest, kiedy człowiek zastanawia się, co włożyć zwierzęciu do miski. Nie chcielibyśmy, aby inni też musieli się o tym przekonywać. Nie chcielibyśmy zostawiać tych domów tymczasowych samych sobie. Nie chcemy zostawiać tych zwierząt. Zajmujemy się nimi już 3 miesiące i choć fizycznie dalszej opieki nie będziemy w stanie nad nimi sprawować, choć nie są one prawnie pod naszą opieką, czujemy się choć w jakimś stopniu za nie odpowiedzialni. 

Dom tymczasowy, który nie ma wsparcia, często nigdy więcej nie decyduje się już na bycie DT. A przecież zwierzętom są Ci ludzie potrzebni. Potrzebni, by ratować kolejne i kolejne niechciane życia. Nie zostawiajmy ich w potrzebie.


Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna Mazur - awatar
50
Katarzyna Mazur
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Natalia Czekaj - awatar
20
Natalia Czekaj

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij