Na pewno wielu z Was słyszało o interwencji z odbiorem ponad 200 koszatniczek z prywatnego mieszkania. Dzięki pomocy wielu osób bardzo duża część znalazła już nowe domy.

U nas na dom nadal czeka jeszcze 27 koszatniczek. Kilka z nich na dniach ma trafić do jednego domu tymczasowego, który specjalizuje się w koszatniczkach. Będą tam miały na pewno lepszą opiekę niż u nas.

Jak pamiętacie, nie chcieliśmy zostawiać samych domów tymczasowych, które przejęły część zwierząt pod opiekę. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się wesprzeć Dom Tymczasowy u Aruru dla gryzoni oraz Koszatniczkowy Dom Tymczasowy u Kociary finansując dla koszek w obu domach po 25 kg karmy VL Crispy Pellets oraz zioła dla DT u Kociary. Szczegóły tych zamówień znajdziecie w aktualnościach do zbiórki. W sumie wydaliśmy na to ponad 400 zł.

W DT u Aruru wciąż na nowe domy czekają kosze z głogowskiej interwencji. Od czerwca ten DT przyjął pod swoje skrzydła jedną z większych, jeśli nie największą liczbę koszatniczek z tej interwencji. W DT u Kociary z Głogowa została tylko samiczka Gaja (pozostałe znalazły już domy), ale to właśnie tam mają trafić kolejne kosze od nas. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą jeszcze raz uda się wesprzeć te DT oraz przebywające tam głogowskie zwierzaki. Choć niedługo minie rok od interwencji, to nadal nie koniec sprawy, nadal wiele z nich potrzebuje pomocy. 


Aktualności

 • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

  Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

  17.05.18
  17.05.18

  Nie pisałam o tym, ponieważ w większości poszło to z naszych środków, ale kilka miesięcy temu udało nam się wesprzeć zwierzaki z DT u Kociary karmą, ziołami oraz smakołykami ;)

  Zdjęcie aktualności 15 263

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Robert Bartnicki - awatar
20
Robert Bartnicki
Karolina Adamczyk - awatar
20
Karolina Adamczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna Mazur - awatar
50
Katarzyna Mazur
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Natalia Czekaj - awatar
20
Natalia Czekaj

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij