Miłek cierpiał w ciszy...

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wiecie jak cierpią koty? W ciszy...

Miłek to kotek, którego spotkało nieszczęście. Znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i wpadł we wnyki zastawione przez złego człowieka. Miłek stracił łapkę, a paskudną raną zajęły się muchy, które bezlitośnie żerowały na jego cierpieniu. Na szczęście został znaleziony i uratowany, stracił łapkę, ale nie wolę życia. Czekając na operację kotek łasił się, mruczał, nadstawiał łebek do głaskania, czekał cierpliwie, choć ból musiał być nie do wytrzymania, bo ze śmierdzącej rany wystaje kość, otoczona larwami much. Miłek właśnie (05.08) przechodzi operację amputacji gnijącego kikuta. Zrobimy wszystko alby przeżył, a w jego życiu nie było już cierpienia. Bardzo prosimy w imieniu tego dzielnego kocurka o pomoc w sfinansowaniu operacji oraz późniejszego leczenia. Szukamy również dobrych, mądrych ludzi, którzy będą gotowi otworzyć swój dom i swoje serca i adoptować dzielnego Miłka. Będziemy na bieżąco informować o jego stanie zdrowia i postępach w leczeniu, a Wy trzymajcie kciuki i puszczajcie w świat jego historię, bo może gdzieś jest już domek, który czeka właśnie na trójłapka, dzielnego Miłka.

Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, a kocurek czuje się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że szybko ktoś pokocha Miłka i podaruje kochający dom. Dziękujemy Państwu z całego serca za wsparcie!

Miłek znalazł kochający domek w Bielsku Białej ! Dziękujemy z całego serca za pomoc w uratowaniu Miłka ! <3 

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Kamil - awatar
Kamil
12
B.Wiola - awatar
B.Wiola
20
Tomasz S - awatar
Tomasz S
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Sylwester Taras - awatar
Sylwester Taras
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia Grabowska - awatar
Sylwia Grabowska
400
Wojtek - awatar
Wojtek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij