Miłek cierpiał w ciszy...

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wiecie jak cierpią koty? W ciszy...

Miłek to kotek, którego spotkało nieszczęście. Znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i wpadł we wnyki zastawione przez złego człowieka. Miłek stracił łapkę, a paskudną raną zajęły się muchy, które bezlitośnie żerowały na jego cierpieniu. Na szczęście został znaleziony i uratowany, stracił łapkę, ale nie wolę życia. Czekając na operację kotek łasił się, mruczał, nadstawiał łebek do głaskania, czekał cierpliwie, choć ból musiał być nie do wytrzymania, bo ze śmierdzącej rany wystaje kość, otoczona larwami much. Miłek właśnie (05.08) przechodzi operację amputacji gnijącego kikuta. Zrobimy wszystko alby przeżył, a w jego życiu nie było już cierpienia. Bardzo prosimy w imieniu tego dzielnego kocurka o pomoc w sfinansowaniu operacji oraz późniejszego leczenia. Szukamy również dobrych, mądrych ludzi, którzy będą gotowi otworzyć swój dom i swoje serca i adoptować dzielnego Miłka. Będziemy na bieżąco informować o jego stanie zdrowia i postępach w leczeniu, a Wy trzymajcie kciuki i puszczajcie w świat jego historię, bo może gdzieś jest już domek, który czeka właśnie na trójłapka, dzielnego Miłka.

Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, a kocurek czuje się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że szybko ktoś pokocha Miłka i podaruje kochający dom. Dziękujemy Państwu z całego serca za wsparcie!

Miłek znalazł kochający domek w Bielsku Białej ! Dziękujemy z całego serca za pomoc w uratowaniu Miłka ! <3 

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Kamil - awatar
Kamil
12
B.Wiola - awatar
B.Wiola
20
Tomasz S - awatar
Tomasz S
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Sylwester Taras - awatar
Sylwester Taras
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia Grabowska - awatar
Sylwia Grabowska
400
Wojtek - awatar
Wojtek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij