Zbiórka Mimi - zdjęcie główne

Mimi

320 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Nie wiemy, co kiedyś spotkało tą kotkę. Być może została potrącona przez samochód lub człowiek celowo zrobił jej krzywdę... Może nawet wpadła we wnyki. Nie wiemy. Ale wiemy, że bardzo cierpiała, błągając się na jednym z osiedli w Oświęcimiu. Jej tylna łapka była w połowie oderwana. Kotka się na niej wspierała, przez co ciągle tworzyły się nowe rany, a jej cierpienie było coraz większe. Trafiła do nas i bez chwili zastanowienia lekarze zdeycydowali o amputacji łapki, by Mimi już nigdy więcej nie cierpiała. Czy Mimi ma właściciela? Czy ktoś ją wyrzucił? A może nigdy go nie miała i była kotem wolnożyjącym ? Niezależnie od jej przeszłości, Mimi zasługuje na kochający i wspaniały dom. To bardzo grzeczna i spokojna kotka. Bez problemu pozwala dotykać się i badać. Jest lekko wystraszona całą sytuacją, dlatego pilnie poszukuje domu! 

Operacja kotki kosztowała 330 zł. Do tego dojdą wizyty kontrolne. Dlatego bardzo potrzebujemy Państwa wsparcia. Za każdą złotówkę dziękujemy z całego serca!

320 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Ania - awatar
Ania
10
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Adam Czyżewski - awatar
Adam Czyżewski
100
SONCAR - awatar
SONCAR
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Cipo - awatar
Magdalena Cipo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
aneta gąsior - awatar
aneta gąsior
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij