Zbiórka Figa - skrajnie wychudzona kotka - zdjęcie główne

Figa - skrajnie wychudzona kotka

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Śliczna, mała kilkumiesięczna koteczka? Nie, to ok. 7-letnia skrajnie wychudzona, przeogromnie zarobaczona kotka! 

Pani Basia, która dokarmia koty wolno żyjące, zauważyła mały szarobury łepek wychylający się z jednej z kocich budek. Nigdy wcześniej nie widziała tam tego kociaka. Gdy tylko zorientowała się, że to kotka, zadzwoniła do nas i poprosiła o pomoc w jej kastracji, by w przyszłości nie skazywać na poniewierkę kolejnych maluchów.

W przychodni weterynaryjnej okazało się, że to nie kociak, lecz bardzo już dorosła kotka. Nazwaliśmy ją Figa. Figa jest oswojona, niesamowicie miziasta i bardzo chuda. Waży zaledwie 1800 gramów! Jej ciałko to sama skóra i kości, bez grama tłuszczu. Ma za to milion pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych oraz biegunkę. Jedyne czego, o dziwo, nie ma, to świerzbowiec...

Figa jest już wykastrowana. Przed zabiegiem miała zrobione wszystkie niezbędne badania. Dostała też środek przeciw pasożytom. Za tydzień trzeba powtórzyć morfologię oraz ponownie zbadać poziom mocznika i kreatyniny. Trzeba też zbadać kał na obecność pasożytów. Kotka musi dostawać wysokomięsna karmę, by nabrała ciałka.

Koszty są dla nas ogromne, zwłaszcza, że pod opieką w samym tylko azylu fundacji mamy ok. 50 zwierząt. Bardzo prosimy o pomoc finansową w opłaceniu kosztów leczenia i utrzymania Figi. Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do jej skarbonki!  

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Karol Lis - awatar
Karol Lis
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Aneta - awatar
Aneta
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij