Zbiórka Figa - skrajnie wychudzona kotka - miniaturka zdjęcia

Figa - skrajnie wychudzona kotka

Zbiórka Figa - skrajnie wychudzona kotka - zdjęcie główne

Figa - skrajnie wychudzona kotka

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 

Śliczna, mała kilkumiesięczna koteczka? Nie, to ok. 7-letnia skrajnie wychudzona, przeogromnie zarobaczona kotka! 

Pani Basia, która dokarmia koty wolno żyjące, zauważyła mały szarobury łepek wychylający się z jednej z kocich budek. Nigdy wcześniej nie widziała tam tego kociaka. Gdy tylko zorientowała się, że to kotka, zadzwoniła do nas i poprosiła o pomoc w jej kastracji, by w przyszłości nie skazywać na poniewierkę kolejnych maluchów.

W przychodni weterynaryjnej okazało się, że to nie kociak, lecz bardzo już dorosła kotka. Nazwaliśmy ją Figa. Figa jest oswojona, niesamowicie miziasta i bardzo chuda. Waży zaledwie 1800 gramów! Jej ciałko to sama skóra i kości, bez grama tłuszczu. Ma za to milion pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych oraz biegunkę. Jedyne czego, o dziwo, nie ma, to świerzbowiec...

Figa jest już wykastrowana. Przed zabiegiem miała zrobione wszystkie niezbędne badania. Dostała też środek przeciw pasożytom. Za tydzień trzeba powtórzyć morfologię oraz ponownie zbadać poziom mocznika i kreatyniny. Trzeba też zbadać kał na obecność pasożytów. Kotka musi dostawać wysokomięsna karmę, by nabrała ciałka.

Koszty są dla nas ogromne, zwłaszcza, że pod opieką w samym tylko azylu fundacji mamy ok. 50 zwierząt. Bardzo prosimy o pomoc finansową w opłaceniu kosztów leczenia i utrzymania Figi. Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do jej skarbonki!  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Karol Lis - awatar
Karol Lis
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Aneta - awatar
Aneta
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij