Zbiórka Pomóż ratować połamaną kotkę! - zdjęcie główne

Pomóż ratować połamaną kotkę!

2 064 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

W naszej pracy tak to już jest, że większość zwierząt trafia do nas z Waszych zgłoszeń, ale na część jakimś cudem natrafiamy sami... np. na urlopie! Podczas tego urlopu w turystycznej miejscowości na granicy kraju spotkaliśmy ją - Jagódkę.

Naszą uwagę zwrócił jej pokiereszowany pyszczek i brudna sierść, ale kiedy ją zawołaliśmy okazało się, że to jej najmniejszy problem! Jagódka przykuśtykała do nas bardzo mocno kulejąc na jedną z przednich łapek :( Złamanie widać było gołym okiem - łapka była nienaturalnie wykrzywiona a kotka podpierała się na znacznej jej części... 

Dodatkowo kotka była bardzo chudziutka a przy ziemi wisiał jej wielki brzuszek, który wskazywać mógł nie tylko na ciążę, ale również na problemy z narządami wewnętrznymi. Decyzja była natychmiastowa - ktoś musiał pomóc Jagódce!

W taki oto sposób do ponad 20 kotów z interwencji na Mokotowie, które wciąż przebywają pod naszą opieką - dołączyła ona: brudna, wycieńczona, ale jakże łagodna w stosunku do człowieka!

Jagódka dzielnie zniosła podróż, to bardzo ufna kotka - nie przerażało jej nowe otoczenie, nowe osoby i cała sytuacja. 

Po przyjeździe do Warszawy kotka natychmiast trafiła do kliniki weterynaryjnej. W RTG jednoznacznie widoczne jest niedawne złamanie, co oznacza, że łapka cały czas bardzo boli :( Po konsultacji z ortopedą lekarze zadecydują o tym, czy łapka nadaje się do zabiegu.

Kotka jest najprawdopodobniej w ciąży :( Badanie USG, które zostanie wykonane na dniach powie nam więcej. Jagódka musiała zostać w klinice, na pewno czeka ją operacja i dodatkowe badania i konsultacje a także pobyt w szpitalu...

Dla naszego konta bankowego dodatkowy chory kot to nie lada wyzwanie :( Na razie faktury za koty z Mokotowa opłacone są do lipca... Reszta wciąż czeka na opłacenie! 

Jagódka musi mieć wykonane badania krwi, testy na choroby zakaźne, badania RTG i USG, być może czeka ją operacja łapki - a na pewno jej leczenie... do tego Jagódkę czeka zabieg sterylizacji aborcyjnej. Kotka wymaga opieki, na razie lekarze nie wiedzą od czego zacząć...

Bardzo bardzo mocno prosimy Was o wsparcie! :( Jesteśmy w beznadziejnej sytuacji finansowej, koszty leczenia kotów rosną każdego dnia, dlatego dodatkowy kot na pokładzie to wielkie obciążenie. My nie mogliśmy zostawić Jagódki na ulicy - teraz prosimy Was o POMOC!

Komentarze


 • Alicja Miller - awatar

  Alicja Miller

  27.08.2017
  27.08.2017

  Będziesz zdrowa Jagódko, piękna już jesteś :-*****

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   28.08.2017
   28.08.2017

   Dziękujemy!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.08.2017
  25.08.2017

  piękna kotka , mam nadzieję że będzie zdrowa i znajdzie dobry dom

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.2017
   26.08.2017

   Dziękujemy! :)

 • Lidka - awatar

  Lidka

  25.08.2017
  25.08.2017

  Zdrowiej koteczku 😀

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.2017
   26.08.2017

   Dziękujemy za pomoc!

 • Ania - awatar

  Ania

  25.08.2017
  25.08.2017

  Życzę nam wszystkim, aby było nas więcej - tych NIEOBOJĘTNYCH. Wszystkiego Dobrego

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.2017
   26.08.2017

   Dziękujemy za wsparcie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.08.2017
  24.08.2017

  Kochana koteczko!!! Trzymaj się maleńka!! 😘

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.2017
   26.08.2017

   Dziękujemy!

2 064 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

Wpłaty: 74

Kasia Kozłowska - awatar
Kasia Kozłowska
102
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Paszkowska - awatar
Anna Paszkowska
20
Patrycja Kurek - awatar
Patrycja Kurek
5
Paulina Cebula - awatar
Paulina Cebula
5
Alicja Miller - awatar
Alicja Miller
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Paulina W-K - awatar
Paulina W-K
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta - awatar
Aneta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij