Zbiórka Pomóż ratować połamaną kotkę! - zdjęcie główne

Pomóż ratować połamaną kotkę!

2 064 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

W naszej pracy tak to już jest, że większość zwierząt trafia do nas z Waszych zgłoszeń, ale na część jakimś cudem natrafiamy sami... np. na urlopie! Podczas tego urlopu w turystycznej miejscowości na granicy kraju spotkaliśmy ją - Jagódkę.

Naszą uwagę zwrócił jej pokiereszowany pyszczek i brudna sierść, ale kiedy ją zawołaliśmy okazało się, że to jej najmniejszy problem! Jagódka przykuśtykała do nas bardzo mocno kulejąc na jedną z przednich łapek :( Złamanie widać było gołym okiem - łapka była nienaturalnie wykrzywiona a kotka podpierała się na znacznej jej części... 

Dodatkowo kotka była bardzo chudziutka a przy ziemi wisiał jej wielki brzuszek, który wskazywać mógł nie tylko na ciążę, ale również na problemy z narządami wewnętrznymi. Decyzja była natychmiastowa - ktoś musiał pomóc Jagódce!

W taki oto sposób do ponad 20 kotów z interwencji na Mokotowie, które wciąż przebywają pod naszą opieką - dołączyła ona: brudna, wycieńczona, ale jakże łagodna w stosunku do człowieka!

Jagódka dzielnie zniosła podróż, to bardzo ufna kotka - nie przerażało jej nowe otoczenie, nowe osoby i cała sytuacja. 

Po przyjeździe do Warszawy kotka natychmiast trafiła do kliniki weterynaryjnej. W RTG jednoznacznie widoczne jest niedawne złamanie, co oznacza, że łapka cały czas bardzo boli :( Po konsultacji z ortopedą lekarze zadecydują o tym, czy łapka nadaje się do zabiegu.

Kotka jest najprawdopodobniej w ciąży :( Badanie USG, które zostanie wykonane na dniach powie nam więcej. Jagódka musiała zostać w klinice, na pewno czeka ją operacja i dodatkowe badania i konsultacje a także pobyt w szpitalu...

Dla naszego konta bankowego dodatkowy chory kot to nie lada wyzwanie :( Na razie faktury za koty z Mokotowa opłacone są do lipca... Reszta wciąż czeka na opłacenie! 

Jagódka musi mieć wykonane badania krwi, testy na choroby zakaźne, badania RTG i USG, być może czeka ją operacja łapki - a na pewno jej leczenie... do tego Jagódkę czeka zabieg sterylizacji aborcyjnej. Kotka wymaga opieki, na razie lekarze nie wiedzą od czego zacząć...

Bardzo bardzo mocno prosimy Was o wsparcie! :( Jesteśmy w beznadziejnej sytuacji finansowej, koszty leczenia kotów rosną każdego dnia, dlatego dodatkowy kot na pokładzie to wielkie obciążenie. My nie mogliśmy zostawić Jagódki na ulicy - teraz prosimy Was o POMOC!

Komentarze


 • Alicja Miller - awatar

  Alicja Miller

  27.08.17
  27.08.17

  Będziesz zdrowa Jagódko, piękna już jesteś :-*****

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   28.08.17
   28.08.17

   Dziękujemy!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.08.17
  25.08.17

  piękna kotka , mam nadzieję że będzie zdrowa i znajdzie dobry dom

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.17
   26.08.17

   Dziękujemy! :)

 • Lidka - awatar

  Lidka

  25.08.17
  25.08.17

  Zdrowiej koteczku 😀

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.17
   26.08.17

   Dziękujemy za pomoc!

 • Ania - awatar

  Ania

  25.08.17
  25.08.17

  Życzę nam wszystkim, aby było nas więcej - tych NIEOBOJĘTNYCH. Wszystkiego Dobrego

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.17
   26.08.17

   Dziękujemy za wsparcie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.08.17
  24.08.17

  Kochana koteczko!!! Trzymaj się maleńka!! 😘

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.08.17
   26.08.17

   Dziękujemy!

2 064 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

Wpłaty: 74

Kasia Kozłowska - awatar
Kasia Kozłowska
102
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Paszkowska - awatar
Anna Paszkowska
20
Patrycja Kurek - awatar
Patrycja Kurek
5
Paulina Cebula - awatar
Paulina Cebula
5
Alicja Miller - awatar
Alicja Miller
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Paulina W-K - awatar
Paulina W-K
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta - awatar
Aneta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij