Zbiórka Kociaki z wraku auta - leczenie - zdjęcie główne

Kociaki z wraku auta - leczenie

1 333 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Weronika Korbal - awatar

Weronika Korbal

Organizator zbiórki

Zbieram środki na leczenie czwórki kociaków, które koczowały do dziś we wraku auta zarośniętego krzakami na skraju wsi Warnołęka. W tej chwili kocięta są już zabezpieczone u mnie. Nie spędzą kolejnej nocy w zimnym i mokrym wraku...

Kociaki wymagają leczenia na koci katar (widać na zdjęciach wydzielinę  z nosków i oczu), infekcji w uszach,  oraz wykonania testów na panleukopenię, śmiertelną i zakaźną chorobę kotów. Następnie musimy je odrobaczyć i zaszczepić. 

Kociaki są drobne i niedożywione, nie mają już niebieskich tęczówek co oznacza że mogą mieć nawet ponad 7 tygodni, a mimo to są maleńkie.

Po kuracji chcemy znaleźć im kochające domy - do tego czasu zostaną u nas. Nadwyżkę środków ze zbiórki przeznaczymy na dobrą jakościowo karmę, oraz żwirek.

Pomóż mi zapewnić dobry start w życie tym niewinnym maluchom - będę Ci bardzo wdzięczna wsparcie!  One także :)

--------------------

Ta czwórka maluchów to tylko jedne z wielu kotów, które mam pod opieką. Pomagam kotom wolnożyjącym w gminie Nowe Warpno, gdzie mieszkam. Leczę, odławiam na sterylizację, dokarmiam, znajduję nowe domy. Zbieram pieniądze na karmę, leki i zabiegi. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym co robię, wyszukaj "Kocie Warpno" na FB i IG. 

Komentarze


  • remigiusz pertkiewicz - awatar

    remigiusz pertkiewicz

    23.10.2019
    23.10.2019

    🐈🐈🐈🐈

1 333 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Weronika Korbal - awatar

Weronika Korbal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Margaret - awatar
Margaret
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Natalia Reszka - awatar
Natalia Reszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotrek Kiernicki - awatar
Piotrek Kiernicki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij