Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Kotkolandia to dom tymczasowy dla kotów. Naszym celem jest pomoc tym, którym już nikt pomóc nie chce lub nie może. Trafiają do nas najgorsze przypadki, najczęściej jednak są to koty z chorobami wirusowymi. Od kilku tygodni dysponujemy dodatkowymi pomieszczeniami dla kotów Fiv+ i Felv+. Nadal leczymy kota Bubu ze stwierdzonym Fip'em suchym. Leczenie i utrzymanie chorych kociaków to duży wydatek. Jednak dla nas najważniejsze jest, aby walczyc o każde życie! Prosimy o pomoc w utrzymaniu naszej gromadki. Za nawet najmniejsze wpłaty bardzo dziękujemy!

Niektórym nie udaje się już pomóc :(

A tu częśc naszej gromadki.
Zapraszamy na nasz profil na FB, możecie nas wyszukac wpisując w wyszukiwarce @kotkolandia
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Janina Stobińska
Duuuuuzo zdrowia dla kotkow .
Marta K. z Bydgoszczy :)
Pani Julita to Kobieta, która kotom oddałaby wszystko. Dzięki niej nie został uśpiony wolno bytujący kocurek z kocią białaczką, odłowiony przez Straż Miejską - dopiero za 4 próbą się to udało... Kotek był w ciężkim stanie, 2 tygodnie spędził w lecznicy... Pani Julita przyjechała po niego do Bydgoszczy i zapewniła dom (kot nie może przebywać ze zdrowymi kotami). Tak naprawdę trafiają do niej kotki z całego kraju... Pani Julita chciała przygarnąć przyjaciela kotka z FELV (byli nierozłączni!), ale nie udało się go odłowić na czas, niestety tuż przed sylwestrem został znaleziony martwy... :-( "KOTKOLANDIA" pełna jest kocich bidulków, które są bardzo chore i byłyby skazane na eutanazję lub nie przeżyłyby w schronisku... Tutaj każdy potrzebujący kot znajdzie DOM! W Kotkolandii przebywa 20-30 KOTÓW (!!!), w tym także pieluszkowiec, którego trzeba często kąpać... Ponadto Pani Julita jest także karmicielką gdańskich kotów.To osoba, która nigdy nie poddaje się w walce o kocie życie! DZIĘKUJĘ!
Kotkolandia DT - Organizator zbiórki
Dziękuję, na zdjęciu właśnie Misiek :)