Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Kochani!
Witam na kolejnej zbiórce na Koty spod Bloku!
Krótko kim jestem i skąd się wzięłam: od lat pomagałam kotom w Krakowie, prowadziłam kociarnię Stawiamy na łapy, bralam udział w zbiórkach, łapankach, bazarkach. Od kwietnia 2017r. mieszkam w Gdańsku. Wkrótce po przeprowadzce zauważyłam stado chorych kotów pod moim blokiem i tak się zaczęło...
Do tej pory udało się pomóc 30 kotom.
4 z nich czekają na domy!
Miesiąc lipiec nie obfitował zbytnio w koty: 7 złapanych, ale obfitował w przypadki drogie.
Najwięcej pieniędzy pochłonęły rachunki tych kotów:

Rudy kocurek z bardzo głęboką raną na policzku, złapany w ciężkim stanie, 3 tygodnie w lecznicy.

Bura koteczka z zaawansowanym kocim katarem. Po wyleczeniu została wysterylizowana.

Juleczka - młoda koteczka z trawnika, ostatnia z miotu pod kościołem. Leżała trzy dni i płakała, nie mogąc się podnieść. W ulewie złapałam ją w rece i popędziłam z nią do kliniki.
Byłam przekonana, że potrąciło ją auto. Okazało się jednak, że jej objawy są wynikiem jakiejś choroby, a kości ma całe. Jest w diagnostyce i cały czas walczymy!
A co dalej?
Mnóstwo kotów dalej czeka na pomoc!
Aktualności zawsze na facebookowej stronie Koty spod Bloku: https://www.facebook.com/kotyspodbloku/
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Zosia&Frania
Zosia i Frania pozdrawiają i trzymają kciuki za wszystkich podopiecznych swojej Cioci Agaty!
Anonimowy Darczyńca
powodzenia
Anonimowy Darczyńca
zdrowiej maleństwo