Osiem kocich bied z Granicy.

700 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

KOTY z Granicy.

Zwróciła się nas sąsiadka Państwa, którzy resztkami możliwości starali się pomóc kotom które do nich przylgnęły w ubiegłym roku.  Osoba utrzymująca rodzinę przeszła zawał i straciła pracę, druga dorosła osoba jest także bez pracy. Mimo trudnej sytuacji materialnej starali się pomóc tym biednym zwierzętom. Dzięki jednej z mieszkanek tej miejscowości dowiedzieliśmy się, że jest możliwość uzyskania pomocy w Gminie - sfinansuje ona kastrację. 

Kotów jest 8. Sześć dziewczynek i dwóch chłopaków. Jedynym schronieniem dla nich są obecnie 2 plastikowe transporterki wyściełane kocami. Dlatego chcemy im zakupić 4 budki, aby każdy z nich miał gdzie się schować przed zimnem lub deszczem. Kupimy też zapas karmy  a potem na stałe będziemy dbać by ani te koty ani ich opiekunowie nie zaznali głodu.

Aby za chwilę to stadko nie rozrosło się o kolejne kocie życia musimy działać szybko i jak najszybciej przeprowadzić zabiegi kastracji.

Państwa wsparcie zostanie spożytkowane na: szczepienia, zakup karmy oraz

zakup 4 budek w którym koty będą miały bezpieczne i ciepłe na kolejne lata schronienie.


Bardzo prosimy o pomoc i udostępnianie. Za okazane serce z góry serdecznie dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

  Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt"

  21.04.2017
  21.04.2017

  Wszystkie kotki zostały już wykastrowane, opiekunce wysłaliśmy pierwszą partię smacznej karmy (22kg) i będziemy cyklicznie wysyłać aż do momentu, gdy sytuacja materialna tej rodziny ulegnie zdecydowanej poprawie. Budki na nasze zlecenie zostaną dopasowane do potrzeb kotów (styropian musi być zabezpieczony od środka inaczej koty go zdrapią) i wejście zabezpieczone by nie wpadał wiatr. Budki będą dwie (ich całkowity koszt wyniesie 800zł za 2szt plus transport) Okazało się, że opiekunka kotków ma też dwa pieski. zostaliśmy poproszeni o pomoc w zabezpieczeniu psiaków przed kleszczami. Zakupiliśmy już dwie obroże, w poniedziałek 24 kwietnia wyślemy je pocztą. Koszt zakupu dwóch obroży FORESTO (powyżej 8kg) wyniósł nas 200 zł.
  Nie udało nam się uzbierać całej kwoty dlatego też zamykamy już niniejszą zbiórkę.
  WSZYSTKIM PAŃSTWU - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Wiemy, że wielu z Was często dzieli się przysłowiowym "ostatnim groszem" - tym bardziej to doceniamy.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.2017
  28.02.2017

  Powodzenia! Kastracja jest jedyną humanitarną i skuteczną metodą walki z nadpopulacją zwierząt, korzystną także dla danego zwierzaka.

  • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

   Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - Organizator zbiórki

   01.03.2017
   01.03.2017

   Ogromne podziękowania! Dzięki Tobie mamy już na 1 budkę, okazało się bowiem, że Gmina Michałowice dofinansuje kastrację!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.2017
  28.02.2017

  Powodzenia!

  • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

   Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - Organizator zbiórki

   01.03.2017
   01.03.2017

   Dziękujemy! I prosimy o trzymanie kciuków za całą akcję!

700 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
BaMe - awatar
BaMe
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Basia - awatar
Basia
30
Malgorzata - awatar
Malgorzata
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij